Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a srác szerintetek akarhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác szerintetek akarhat valamit?

Figyelt kérdés
Észrevettem, h egy srác néz a suliban, ami nem olyan nagy dolog nálam, mert engem sűrűn megnéznek, mivel jó stílusom van és helyes vagyok(mások szerint). Viszont ő konkrétan bámult. Nem flörtölt, de nagyon látszott rajta, h szeretné ha észrevenném, viszont amiért tartok a homofóboktól, próbáltam nem észrevenni, mert előfordulhat, h csak egy hetero srác, aki játszani akar az érzelmeimmel vagy rosszabb.(egy srácól, aki szemezgetett velem, mondta egy barátom, h ő 100% hetero és mekkora egy fazs, csak kihasználna, játszadozna az érzelmeimmel, h mikor elmondom, h meleg vagyok, az arcomba röhögjön...A barátom nélkül én simán beleestem volna ebbe a csapdába.) Aztán láttam egy lánnyal ölelkezni de nem tudtam eldönteni, h ez milyen ölelés volt. Egyszer meg köszönt -sármos, elmélyített, "szexy"[inkább cuki, ahogy próbálkozott szexy lenni^~^] hanggal-, amikor szembe mentem vele, de akkor azt hittem, h egyik ismerősömnek köszönt mivel én nem mertem a szemébe nézni, de ő nem is ismerte, úgyhogy utólag jöttem rá, h csak nekem köszönhetett. Még nem beszéltünk eddig szóval furcsa volt. Arra is gondoltam, h talán bi/kíváncsi és szeretné, ha az ő kis titka lennék vagy ilyesmi. Viszont legutóbb amikor láttam, akkor amint meglátott, mintha kicsit elszomorodott volna. Szerintetek ismerkedjek vele? Meleg lehet? Persze először biztos óvatosan ismerkednék és csak akkor közelednék ÚGY hozzá, ha látom rajta, h tényleg érdeklem.

2016. jan. 24. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképp megér, hogy szóba elegyedsz vele, kicsit megismered, hátha van valami közös témátok, és utána lehet óvatosan terelgetni a beszélgetést erre-arra :D Én így ismertem meg pl. első barátomat.
2016. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet én is így fogom:)
2016. jan. 24. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz!

Ha nem próbálkozol, akkor nem is lesz eredménye!

Sok sikert!

2016. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mintha egy titkos saját sztorimat látnám :-)


Mindenképpen próbálj meg felé nyitni, és inkább személyesen, tehát ne Facebookon meg stb. közösségi oldalon. És a látszat csak ismerkedés és haverkodás legyen. Aztán kiderül :-)

2016. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azt lehet tudni, hogy ez melyik megyében történt? Esetleg város? ~
2016. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha merem, megszólítom valami hülye indokkal, bár jó lenne, ha ezt a lépést ő tenné meg:)

Utolsó, miért érdekel? Ha elmondod, en elmondom a megyét.:P

2016. jan. 27. 20:06
 7/9 A kérdező kommentje:
És egy kis apróság. Amikor szembejön velem a hajába túr...mindig.
2016. jan. 27. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Én drukkolok neked 😀
2016. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azóta történt valami esetleg? :)

Szerintem is meg kéne próbálni valahogy szóba elegyedni vele. Illetve ha legközelebb köszön, most már te is köszönj vissza! :D És próbáld viszonozni a szemkontaktust, a mosolyokat.

Jaj, én is nagyon drukkolok! ^.^ ;)

2016. febr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!