Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért vonzódnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért vonzódnak ennyire az ékszerekhez?

Figyelt kérdés

Van egy meleg ismerősöm akinek hatalmas vágya, hogy gyémánt gyűrűje legyen. Nem veti fel a pénz, átlagos körülmények között él, de most valami hihetetlen spórolásba kezdett emiatt.

Jó, mondjuk én pont az ellenkezője vagyok e téren, engem nem hat meg ha egy szillogó sárga fémkarikát hordok magamon, vagy egy láncot. Mármint nem ad hozzá semmit az életemhez, viszont baromi drága és vigyázni kell rá.



2016. jan. 27. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki szereti az ékszereket még nem feltétlen meleg. Van ismerősöm aki nem meleg és rengeteg ékszere van férfi létére.

Viszont van ismerősöm aki meleg és nem szereti az ékszereket egyáltalán...

Szóval szerintem a kettő nem köthető egymáshoz.

2016. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok és nem szeretem ha bármi van a csuklómon, vagy a nyakamban.

Viszont van egy fülbevalóm és abban aprócska brill kövek vannak.

Magamnak vettem. Nem feltűnő egyébként de nekem nagyon tetszik.

Az nem baj, hogy ha a barátod igényes(ebb) az átlagnál ha szeretne egy szép ékszert miért ne?

2016. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elözö hozzászólóval. Mindenki másképpen fogja föl, hogy milyen és mennyi ékszert hord, vagy gyüjt. Egyáltalán nem függ öaaasze a melegséggel.
2016. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a kiegészítőket.

Idegesítenek,nem bírnám elviselni magamon.


Másrészt az ékszerek elég drágák(már ugye ami ér is valamit).Én ilyesmikre sajnálnék kiadni pénzt.

2016. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!