Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan legyen nagy és feszes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen nagy és feszes popsim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy sajnos olyan kicsi a fenekem, mint a fokhagymagerezd, vagy mint egy fehér lap(nincs ott semmi). Tudnátok esetleg valamit ajánlani? Oszintén szólva a kitorés nem hiszem, hogy hasznos lenne(de azért minden nap csinálom). 18f/p, 190cm/62kg.

2016. febr. 2. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik, hogy nem lehet nagy és feszes. Vagy kicsi és feszes vagy nagy és puha. Illetve lehetne nagy és feszes, de te azt ezért nem hinném hogy megteszed...

Edzeni kell évekig, 1-2 éven belül látszik az eredmény. Az enyém(nem vagyok meleg, csak pasi) nagy és kemény. De én évek óta hobbi szinten de sportolok . kerákpározással lehet edzeni. Olyan heti 2-3x 40-45 km csodákra képes.

2016. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aperitif ***** válasza:
0%

Jesszusom, beléd hányni jár a lélek! Ezzel a BMI-vel neked semmid nincs, csak a bőrödben a csontod, nem a "popsidnak" kéne a legnagyobb bánatodnak lennie.

Amúgy nekem kicsit vicces egy 18 éves fiútól, hogy popsinak nevezi a hátsóját.

2016. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Sokaknak a kis popó tetszik;) Pont, mint egy fokhagymagerezd!
2016. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy orulnel neki -.- en fiu vagyok es nagy a seggem sajnos ez nalam genetikailag van! (Hiaba irjatok hogy nem anyam is segges en is az lettem) mar ovodaban nagyobb volt mint kellett volna aztan alapsulin alson nagyon meghizott vagyis megnott mert ha befeszitem annyira sok zsir nincs rajta mert kemeny erezni hogy van zsir de keveske csak szimplan nagy es hat a derekam sem egyenes a hirtelen noves miatt szoval hala ennek akkora lett h szamomra undorito es ez miatt kenytelen voltam inkabb otthon ullni es kockulni mert nem igen szerettem sehova jarni... Azota edzek es sokat biciklizek persze nem annyi kmet mint az elottem szolo de en het 4 x de sokkal kevesebbet... + ruddal gugolok ra kitores meg stb hogy ha mar nagy ne legyen lottyedt hanem formás... De osszetennem a ket kezem ha olyan lehetne mint a tied! Amugy tomegeles es dolgoztasd azokat az izmaidat amiket novelni szeretnel es meglehet a nagy segg csak sokat edzel ra es kaja!
2016. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

tudod te milyen sokaknak tetszik az ilyen kis popsi???

jajj nekem nagyon!!!

de megnéznék rol egy képet!

vagy megfognám! :)

2016. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ez genetika

fokhagyma popsiból nem lesz nagy popsi még ha halálra is edzed magad :D

max implantátum tudna segíteni

2016. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hízni nem tudok, ezt is mondhatjuk genetikának. Engem meg az zavar, hogy mindenki mondogatja, hogy nincs fenekem, meg hogy hol hagytam stb :D
2016. febr. 2. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt is mondhatjuk genetikának meg azt is... A genetika egy külön tudomány. Elég bátor dolog mindenre, amin nem tudsz változtatni (rövid idő alatt), ráfogni, hogy genetika. Ez elsősorban csak hajlamot jelent.
2016. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
squat
2016. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!