Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a meleg fiúk között kevés a reál beállítottságú?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert b*zik.
2016. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Most vicc nélkül, komolyan írom, hogy pont ugyanazért, amiért a nők körében is kevés a reálos.


Egy angol nyelvű cikkben olvastam egyszer, hogy a nőknek és a meleg férfiaknak az agya ebben viszonylag hasonlóan működik, az agyuk hasonló része aktív/nem aktív, ami ezt befolyásolja.


23/F, meleg

2016. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:
89%
Honnan van a statisztika, ami a kérdésbeli állítást támasztja alá?
2016. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Statisztikám nincs, csak az eddigi ismerkedési tapasztalataim.
2016. febr. 6. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Én műszaki területen dolgozom, tizenvalahány év alatt két kollegáról tudtam meg, hogy meleg, de mindkettőn meglepődtem, egyikükről sem sejtettem. Az a gyanúm, hogy mivel reál körökben az "önkifejezés" nem akkora divat, és nagy átlagban diszkrétebben viselkednek az emberek, lehet, hogy csak simán kevésbé tűnnek fel a melegek. Nem úgy értem, hogy konkrétan titkolnák, de kevésbé van a homlokukra írva.
2016. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:
37%

"csak az eddigi ismerkedési tapasztalataim"


Úr isten, akkora a minta, hogy helyettesít egy statisztikát? :) Te is valami bölcsész lehetsz :))))

2016. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

nem egyértelmű?!

egyik sem gondolkodik reálisan :D

2016. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. abszolút reál beállítottságú vagyok :/
2016. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én humán-reál egyaránt vagyok, mindkét módon tudok gondolkodni, egyébként reál tagozaton végeztem, de valóban inkább a humán szakterületek felé húz a szívem/agyam az utóbbi időkben.
2016. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Mivel minket rengeteg elnyomás, bántalmazás, megkülönböztetés ér, ezért jó, hogyha van valami dolog, amiben kiélhetjük a fájdalmat, a szorongást, az elfojtott dolgokat. Nem gondolom, hogy kevés lenne a reál beállítottságú(meleg ismerőseim kb. fele reál irányba érdeklődik), de ha igen, akkor ehhez biztos van valami köze.
2016. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!