Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én érzem kevésnek magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem kevésnek magam a meleg társkeresők kínálatát nézve?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam rossz pasinak, de azért jónak se. Tudom a hibáim, de azt is, hogy sokan szeretik a vékony srácokat. Azonban a meleg társkeresőre regelve (mert gondotlam ideje ott is nézelődni, hogy végre kipróbáljam sráccal) nagyon azt érzem, hogy nem vagyok képes versenyezni. Nagyon sok a helyes srác.:(

2016. febr. 12. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokakat érdekelne, hogy melyikről van szó, mert az általános tapasztalat nem ez. :D
2016. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős! :D Én is vékony vagyok, de aktív. És csak vékony, fiatal, passzív srácok jönnek be. Azonban sajna én is úgy érzem mindenki aki képpel van fent jobb nálam, mert vastagabb, fiatalabb, helyesebb vagy akármi. Pedig van egy csomó rossz is:D Csak a jobbat hamarabb észre szoktam venni.:( Persze a feléről az a megérzésem, hogy kamu kép.
2016. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel... Pl én városomban talán húszból egy akit én legalábbis helyesnek tartok.
2016. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A többség magánál jobbat vár, de azt aki vele egy szinten van elhajtja. Sokan bunkók, ha nem jössz be válaszra se méltatnak de előtte még beszéltetek csak a kép után cseszik rád, stb. Ilyenek sajnos. Fura...
2016. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy mit jelent nálatok a fiatal, pedig szinte mindenki odaírja. Vagyis ha valaki eléri a "nem fiatal" kort, akkor mehet a kukába, és kerestek fiatalabbat?
2016. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az fiatal, akinek furcsállnánk a halálhírét.
2016. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es :) Én nem várok magamnál jobbat, viszont szinte csak rosszabbak írnak (vagy aki nem az esetem)... Ha visszaírok kedvesen, hogy nem az esetem akkor meg egyből jönnek a szidalmazó üzenetek, meg hogy mekkora paraszt vagyok, meg jönnek a "nem is nézel ki jól" üzenetek(akkor minek írt?)... Ha nem írok vissza szintén bunkónak tartanak... Most melyik a jobb megoldás?


Amúgy sokan 1000 éves képpel vannak fent... Mindenki a legjobb képét használja(élőben a többség kicsit rosszabb mint képeken)... Tükörbőlpózolósplázaöltözös, kondibanvagyokésbevagyokdurranva képek :)

2016. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem vagyok képes versenyezni. Nagyon sok a helyes srác.:(



Inkább az ellenkezőjét tapasztalom:rengeteg a droid,semmilyen fiú


Egyébként nem vagyok modell,de nem vagyok egy átlagos:)

2016. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

(élőben a többség kicsit rosszabb mint képeken).


ez teljesen így van,az isnstrán mindnenki álomszép (muhaha) élőben....muhaha:)

2016. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
AMiket írtok érdekes. Azt már észre vettem, hogy aki jónak tartja magát és hangoztatja, az többnyire nem néz ki jó. pardes pl ennek ékes példája. :(
2016. febr. 26. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!