Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet megismerkedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni, fiatal, lányos, biztosan, vagy meleg, nem profi fiúval, aki komolyan vonzódik a 40-es korosztályhoz? A társkeresők nem igazán hoztak sikert.

Figyelt kérdés
Somogyi vagyok, így a Pesti lehetőségek ugrottak,mert hosszú távra keresek,diszkrét kapcsolatra egy vkit.

2016. jan. 16. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha 40-es vagy nehéz dolgod lesz. Miért nem jön be a saját korosztályod?
2016. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A pestiek meg írhatnak nekem! :)
2016. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan gondoltad ezt a korosztalyt?? Hat bocs de szerintem lenne jobb pasim mint egy 40 eves :D ezt felejtsd el! ;)
2016. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a korral van baj, mert ha azt nézzük hogy Leonardo Dicaprio 41 éves, én vele azért elmennék.

Meg még jópár ötvenessel.

Hugh Jackmannél pl nem számít hogy 50 ő kéne!

Kinézet függő.

Társkeresőkön szerintem nem érdemes, mert a szerelem a boldogság, nem életkorban, nem cm-ben, és nem kilókban mérhető.

Attól is függ, hogy szerelemre vágysz-e?

Attól is függ, hogy a magad súlycsoportjából akarsz e válogatni?

Pl egy fogorvoshallgató nehezen fog összejönni egy targoncással ugye.

Csak sexre, hm, hát ott lehet, hogy tényleg csak a whore- kategória marad.

2016. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 25f/passzív.
2016. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

És még valami én Bp-i vagyok, és Londonban találtam meg a nagy Ő-t idehoztam, aztán fél év és már pucoltunk is ki Londonban, szóval Somogy, Budapesthez képest,mint Budapest Londonhoz képest...

Ki kell mozdulni!!

2016. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Budapesti fiatal fiúk írhatnak nekem!

Még nem vagyok negyven!, csak 37 leszek...

2016. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Velem lehet
2016. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én 21 vagyok, de nekem a 40 es korosztály a kedvencem, a férfias mackók, viszont ugyanúgy tud tetszeni egy velem egykorú is a fiatalabbak általában nem mert nem tartom őket még elég férfiasnak

szóval kinek ez kinek meg az jön be, mindenki megtalálja a párját aki keresi nekem az a véleményem :)

2016. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb én is úgy gondolom mint az előttem szóló.

Ha valaki kell, az kell nem azért mert olyan amilyen, annak ellenére, hogy bármilyen!

A szerelem meg őszintén az, hogy egyvalakivel jobban szeretünk dugni, mint az összes többivel.

Szóval negyvenes is taláhat magának 21 éves kis twinket ha bejönnek egymásnak miért ne.

De ha a kis twink elmúlik 25, azért nem cseréld le...:)

2016. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!