Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon miért gyűlölik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovsa21 kérdése:

Magyarországon miért gyűlölik ennyire a melegeket? Személy szerint nem vagyok az, csak egy ideje az FB kezdőoldalán olvasható kiírások miatt olyan, mintha szektatag lennék itt MO-n. Mi történt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy már mindenki unja hogy 5 éve ez a legfontosabb a dolog, hogy minden évben minden egyes hónapban az arcomba erőszakolják a f**ságokat amit amúgy kb. mindenki leszar, unja már mindenki az egészet, de nyomják nyomják nyomják! Mindenki leszarja a melegeket, ne ez legyen már a legfontosabb, ezerte súlyosabb gondok vannak, amikről megközelítőleg sem hőzöngenek ennyit. Nekem van meleg ismerősöm, de már neki is hányingere van ettől az egésztől.
2015. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazad van. Viszont az a vicces, hogy a többség arról ír, hogy azért rühelli őket, mert nem a 4 fal között csinálják. Én még nem láttam őket se csókolózni, se kézen fogva, se ölelgetve egymást az úton... de akárhol olvasom, még egy Jobbik polgármester szerint is nyilvánosan csinálják. De akkor mégis hol? (Budapesten lakom). Oké, hogy ott van a melegfelvonulás, de nem is tudom. Tekintsük most őket kisgyerekeknek. Ha nem kapnak figyelmet, akkor próbálnak kitűnni valamivel. Viszont tény mi tény, ezen kívül a 4 fal között cselekednek. Ha leszarjuk őket, vagy más szóval átlagembereknek tekintené őket az ország, akor már nem lenne okuk kitűnni és felvonulás se lenne az elfogadás érdekében, mivel már el lennének fogadva. 2 legyet 1 csapásra. Ők is abbahagyják, és mi se kapunk tőlük semmit.
2015. júl. 4. 18:08
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Köszönöm, hogy nem hagytad, hogy ez a nap elmenjen "Miért van annyi meleg/homofób" kérdés nélkül... Igazából csak ezen a héten minden variációban meg lett tárgyalva a téma, szóval ha minimális erőfeszítést tettél volna, találtál volna legalább 8 majdnem ugyanilyen kérdést,(amiből kb 3ban mg mindig aktívan vitatkoznak) amiknek a kommentelői közé még simán beálhattál volna.


De tessék: azért van ennyi homofób Magyarországon, mert mára ez az ország az egyik legkevésbé haladó szellemű ország, nem csak melegkérdésben, hanem kb minden területen. Zárkózott nép vagyunk, akik megvetik az újdonságokat és (akár a) pozitív irányba történő változást.

Persze nem csak Magyarországon van sok homofób, hanem más szegényebb, visszamaradottabb országban is, ahol az emberek szeretik valamin kiélni a feszültségüket.

2015. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A válaszod első fele is már bőven elég volt a kérdésem megválaszolására. Azért lehet annyi homofób, mert sok ember pontosan annyira türelmetlen, másokat kiosztani imádó, önmagát felsőbbrendűnek találó mint te, emiatt egyértelműnek tűnik a gyűlölködés, hiszen a melegek "alsóbbrendűsége" az embereknek (tisztelet a kivételnek) még nagyobb gondot okozhat, mint a Google nem alapos átvizsgálása. Gondold el, ha a kérdésem zavar téged, akkor ezek után nem is csoda az ennél jóval nagyobb dolgok iránti feszültség az emberek szemébe. Így a pontos ok a gyűlölködésre: Felsőbbrendűség.
2015. júl. 4. 19:41
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, ez nem egy olyan kérdés, amit pontosan meg lehet válaszolni.

Az emberek nem szeretik a másságot, és kész. Persze ha belegondolnának, hogy milyen baromság is ez, akkor lehet, hogy megváltoznának, de nem gondolnak bele....


Ezen az oldalon van több100 kérdés ( ezen a héten csak8, ha jól számoltam) ami pontosan ugyanezzel a jelenséggel foglalkozik, és a nagy részüknek az lett a vége, hogy 5-10 oldalas trágár, kulturálatlan, és emberhez nem méltó vita alakult ki.

Mivel nagyon határozott véleményem van a témával kapcsolatban, - mint sok más embernek ezen az oldalon, nem bírom ki, hogy ne menjek rá ezekre a kérdésekre, ahol szinte mindig ugyanaz van: a már említett minősíthetetlen ömlengés mindkét tábortól.

Minden ilyen értelmetlen kérdés alkalmat nyújt a homofóboknak arra, hogy leírják a szokásos "a b#zik nem is emberek, és meg kell halniuk" szöveget, amit nyilván rengeteg melegnek és jóérzésű heteronak is látnia kell, és mindezt, tulajdonképpen a semmiért. Egyszer még meg is fenyegettek egy ilyen kérdésre adott válaszom miatt :D

Miért vannak homofóbok? Ez kb olyan kérdés, mint hogy miért szép a naplemente, vagy miért szeretik egyesek a szőkéket a barnák helyett...


Összefoglalva, ha van valami kérdésed akkor vedd a fáradtságot, hogy beírod abba a szerencsétlen keresőbe, mielőtt közzé tennéd. Pláne, ha ilyen provokatív kérdésről van szó.

Vagy ha kiírtad, és szóváteszik, ne neked álljon feljebb.

jó ég..

2015. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már ott kezdődik a baj, hogy az embereknek ez nem egy általános mindennapi kérdés amiről ejteni kell néhány szót, hanem provokatív és "1-szer látni bőven elég" dolog...és ameddig ez így lesz, mindenki utál mindenkit. A másik, hogy ameddig nem beszélünk róla addig nem is fog semmi változni. Gondolom te is az olyan emberek közé tartozol, akik szerint ha nem beszélünk egy problémáról, az majd magától megoldódik. Kezdem megérteni a melegeket, hogy miért van minden évben felvonulás. Egyszerűen nem elég 1-szer megtenni, mert pár napig van róluk szó az elfogadásuk érdekében, utána újra rühelli őket mindenki. Az meg hogy megbotránkoztató a kinézetük... nos, nekik a szivárvány a jelképük a zászlójukon is, nem lehetnek fekete ruhában mint aki gyászol. A focimeccseken is sokan kifestik az arcukat a zászló színeire... de majd ezek után őket is ideiglenes b*zinak kell hívnom, ha nem foglalkoznak az emberek ezzel a témával, akár minden nap. Mert ez lesz a vége rövid időn belül.
2015. júl. 4. 21:21
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Könyörgöm vegyél már be egy nyugtatót, mert így nem lehet értelmesen beszélni...

Nen vagyok olyan, aki szerint elmúlik egy probléma, ha nem beszélünk róla, de az is biztos, hogy te még mindig nem kerestél rá egy ilyen kérdésre sem...

Tessék, kerestem neked én

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..

Olvasd végig! Egy problémáról kell beszélni, de ez értelmetlen fröcsögés.. Nem a gyakorikérdések fogja megváltani a világot, sőt ellenkezőleg, a homofóbok még jobban utálják egy-egy ilyen "vita" után a melegeket...

Több a kár, mint a haszon...

Itt van még pár:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..


Ha már végre beleolvastál valamelyikbe is, láthatod, hogy abszolút semmi jó nem származik ezekből a kérdésekből.

Majdnem biztos vagyok benne, hogy az egyik ilyen homofób csávót úgy felhúzták, hogy már csak a gyk tiszteletére megver egy meleget...


Az elfogadást nem a hülye kérdések fogják elhozni, egy olyan oldalon, ahol az anyázás a legnagyobb érvelés.

2015. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló az egy idióta már elnézést... Ha azt akarja hogy fejezzék be a melegek azt amit csinálnak akkor beszéljen a magyar nép 70 százalékával h fogadják el, de ha nem is fogadják el akkor legalább ne gyűlölködjenek, ne tekintsék a melegeket alsóbbrendűnek, a pride-on ne legyenek zavargások,a melegek ugyan úgy kimutathassák azt amit a heterók is kimutatnak minden atrocitas nélkül, és ne tekintsenek a melegekre úgy mintha valami külön faj lenne... Csak ennyit kellene megértetni az országgal, mert ha valamit természetesnek vesznek, úgy kezelik mind a való életben és mind a törvényeken belül is akkor azt nem emelik ki... Mert természetes... És ha valaki azt mondja h a melegség nem természetes akkor annak csak azt üzenném h az állatvilágban is jelen van... Nem az ember találta ki h vannak melegek és nem is az emberek akarják h legyenek, mindig is voltak és mindig is lesznek mert ez egy természetes dolog... Ennyit szerettem volna. Ja és h miért van sok homofób ? Mert régen az volt a jó h utáljuk a melegeket mert h nő meg férfi és más semmi, és h ez rossz és utálni kell... És ez a nézőpont nem változott még meg. Plussz még hozzá jött a média is szal már az üzenete a pride-nak is meg minden melegséggel kapcsolatos médián által sugrázott dolognak, és az emberknek a többsége onnan tájékozódik főleg a homofóbok... Egyébként elég maradiak az emberek és ez talán ebben nyívánul meg a legjobban, és csodálkoznak h nem fejlődünk sehova se... Nem csak az épületeket meg az utakat kell dejleszteni h fejlett legyen egy ország... Az embereknek a fejében is kéne egy kis újítás, nem mindenről a kormámy tehet, az emberknek is ugyan úgy tenniük kell egy kis modernebb nézetre való áttérést, nem mindent másoktől kell elvárni... Mondhatni amig ez meleg dolog meg nem oldódik, addig mo. Is egy fejlődő ország lesz nem pedig nyugati fejlett ország...
2015. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy minél idősebb valaki, egyre inkább utálja őket. Facebook-on például nagymamákat látok (akiknek kitudja hány unokája van már) oltogatni a melegeket, és a halálukat kívánni.
2015. júl. 4. 22:39
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Már miért lennénk idióta? Mert már elegem van hogy folyamatosan provokálnak? Ennek a pride-nak is tiszta a vicc a logikája. Elfogadták a törvényt és utána kezdenek el képeket kirakni meg felvonulást, miután megkapták amit akarnak, utána kezdenek el harcolni érte? Mármint tényleg nem értem, mi a f**nak kell szviárványos képeket kirakni meg minden MIUTÁN NYERTEK! Mi ez ha nem provokáció? Miért nem lehetett örülni hogyx ez is megvan és kész!


Meg amíg a nép 70% el nem fogadja? Szerintem a nép 90% csak ezeken a meleg napokon meg felvonulásokon gyűlöli őket, ahogy én is. Tőlem azt csinálhatnak amit akarnak, nem is foglalkozom velük, de mikor nem tudok elolvasni egy újságot, vagy cikket, vagy itt válaszolgatni a kérdésekre, vagy mennék fel a facera anélkül hogy ne lenne ott ez a meleg kérdés, addig igen is zavar.


Szerintem két féle meleg van. Akik ezekben benne vannak, az idióta magukat mutogató divat majmok. Meg az olyan melegek mint az én ismerőseim, akiket totál nem érdekelnek ezek a jellegtelen f**ságok. Így is úgy is tudnak teljesen boldogan élni anélkül hogy bármit elkéne folytsanak magukban. Megverik a melegeket, meg más fajnak tekintik? Szerintem mindenki csak le akarja sz*rni őket és utálják ezt a provokációt amit itt levágnak folyton. Szinte már mindent megkaptak amit kellett, ne a jogokkal foglalkozzanak már, hanem hogy jól érezzék magukat! Tiszta szánalmas!


Aztán még én vagyok a gyűlölködő homofób mert elegem van abból hogy folyamatosan provokálnak, mert semmi másról nem szól. Mint ha cigányok tartanának felvonulásokat és mutogatnák hogy milyen undorítóak. Azok sem érdekelnek de kb. ilyen. Ha engem sért és undorítónak találom, amiről EGYÉBKÉNT NEM TEHETEK, nem tehetek róla hogy taszít ha 2 férfit csókolózni látok, akkor had ne kelljen már folyton néznem.

2015. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!