Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány személyes találkozóból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány személyes találkozóból lesz barátság esetleg több?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezném, akik barátságot (akár extrákkal is) illetve párkapcsolatot keresnek internetes társkeresőn. Hány személyes találkozóból lesz "valami" tartós dolog? Ismerkedem de nem tudom, hogy bennem van a hiba - ami elég elképzelhető :D vagy magában az "internetes társkeresésben"

2016. febr. 23. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valakivel 1 is elég, mással 1 is sok.


20/F

2016. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meg ilyenben reszem,de ha ugyalakulna benne lennek,akar egyben,akar tobben is 21f
2016. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

teljesen változó de a legtöbben csak szexet akarnak és más semmit

A többség meg az értelmes eleve kicsit szkeptikusan áll ezekhez (mármint csak barátság..) de nem lehetetlen igazából ez attól is függ mennyire egyezik az érdeklődési körötök mert az hogy melegek vagytok mindketten hát az édes kevés, ha ezt vennénk alapul minden hetero boldog kapcsolatban élne tele sok sok baráttal :D

2016. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sass95 ***** válasza:
68%

10 emberbol kb 2-3 al tudsz ertelmesen beszelni, es max 1el jutsz el a talalkozoig :D szal necces es idoigenyes, de ha nincs kuzdelem, nincs se kuki se popó se szerelem :D


Ugyanitt barátság extrát keres egy 20 éves bi srác :D

2016. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ mit hívsz hibának neten addig érdemes ismerkedni amíg megbeszlitek a randit.. és elmentek élőben találkozni, álltalános dolog a fiúk nagy részénél akik neten ismerkednek hogy kibeszélik magukat és utánna már elmegy a kedvük a személyes talitól mert lessz hirtelen más akivel dumálnak, ez van pl ha valakivel dumálsz pár napot és elpárolog mint a gőz:D

Nekem is van egy havrom így neten keresztül az ország másik felén lakik és nagyon leakartam vele feküdni de 1-2 hónap ebszélgetés után letettünk egymásról.. bár a mai napig néha beszélünk...:)

2016. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én példám, találkoztam 5 sráccal így randizni összesen, ebből 3 csak szexet akart... Az egyikkel nem éreztem olyan jol magam, viszont az utolsó srác akivel találkoztam vele nagyon jól kijöttünk már a legelején egymásra voltunk hangolva és még a csendet sem éreztem kínosnak :) szóval nekem az ötödik lett a befutó úgy egy év leforgása alatt. Négy éve együtt vagyunk már :)
2016. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszel a statisztikának, akkor három-négy alkalom kell általában maximum egy férfinak, hogy szerelembe essen, és ennyi alkalom után, ha nem alakul ki érzelmi kötődés, akkor valószínűleg nem is fog. (nőknél ez a randiszám 10 alkalom felett kezdődik, csak így mellékesen)

Én együtt voltam több, mint 3 évig egy sráccal, vele szerelem volt első látásra, konkrétan egy napot sem bírtunk ki anélkül, hogy ne lássuk egymást már az első találkozó után. Szép idők voltak, de elmúltak, sajnos. Persze nem bánnám, ha újra lenne valakim, de nem vagyok olyan helyzetben, hogy komoly kapcsolatba belemenjek, pedig erre vágyom igazán. De addig, amíg fordul a kocka marad a barátság extrával, de inkább az egyalkalmas történet.


21 mf

2016. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt barátomba már az első randin teljesen belezúgtam. A kisugárzása, a hozzáállása a dolgokhoz, meg hasonlók miatt. 2 évig voltunk együtt
2016. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!