Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Őszinte legyek vagy hazudjak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte legyek vagy hazudjak? 26 évesen kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy érdekel a fiús szex, de ahogy olvasom a kérdéseket, mindenki még 20 éves kora alatt kiélte a fiús vágyát. Azaz én jó 6 évvel le vagyok maradva. Érdemes megmondani a partnernek, hogy első lesz? Vagy inkább ne?
2016. febr. 25. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Az őszinteség hosszú távon mindig kifizetődőbb.
2016. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Én is kezdő vagyok. Én pl egy kezdőnek örülnék a legjobban.
2016. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 22 vagyok,de engem például nem zavarna. Nekem sem volt még dolgom fiúkkal.

2016. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

miután az itteni többség a húszas évei elején, vagy épp a tini korszaka végén jár, nem csoda hogy itt ezt látod. ettől még rengetegen a harmincas/negyvenes éveikben döntenek úgy, hogy kipróbálják. szóval a korod miatt ne legyen komplexusod.


emellett az ilyen szerintem aranyos, nem kell félni elmondani

2016. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy őszintének lenni jó, de mégis olyan rossz, hogy ennyi idősen egy ilyen dologban tök olyan vagyok, mint egy 15 éves. Értitek mire gondolok?
2016. febr. 25. 10:22
 6/16 anonim ***** válasza:
sokan több évtizednyi "gyakorlat" után is olyanok, mint egy 15 éves (rossz értelemben) :D
2016. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, kérdező :-) De egyetértek az elsővel, az őszinteség jobb, ha pedig sikerül megértő és türelmes partnert találnod, akkor minden rendben lesz, és oda fog rád figyelni, és élvezni fogod :-)


26/F

2016. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is kezdő vagyok. Irhattok nyugodtan. Már jólenne egy türelmes kezdő parner
2016. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, nagyon sokan 20+-osan élnek át először ilyet...mint én is, voltam 22-23...most vagyok 26. sőt sokan még később kívánják meg a fiúkat is. még ha ott is van az akarás, nagyon nehéz srácot találni akitől nem hányod össze magad. nem kell hazudnod akinek bejössz és dugna veled azt nem fogja érdekelni, hogy hány sráccal szexeltél előtte. plusz ha bénázol úgyis rájön, hogy hazudtál arról a sok partnerről:D
2016. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel lenne jobb, ha hazudnál? Szerintem semmivel sem.
2016. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!