Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha kipróbálnám, hogy egy srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálnám, hogy egy srác prosztatamasszázst csináljon nekem, akkor már meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre. Értelmes embernek tartom magam. Azonban csak fiútól tudnám elfogadni, mert nő előtt megalázónak érzem. Azonban eleve fura, hogy ilyen érdekel. Vagy csak én gondolkozom furán? Egyébként meg tiszta vicc, hogy csak női "szolgáltatók" vannak ebben a témában. :D
2016. febr. 26. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha ki akarod próbálni, akkor ne fogd vissza magad! Ne kell kategorizálni magad. Miért lennél egy alkalomtól meleg? Ha vékony vagy és fiatal a neten gyorsan találsz jelentkezőt. Ha gátlásosabb vagy, akkor sincs minden veszve;)
2016. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért mégis fura. Meg szerintem ha egy melegnek leírom, hogy csak ennyit akarok kiröhög.
2016. febr. 26. 00:39
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Biszex vagy. Gondolom csak annyit szeretnél, hogy megujjazzon.
2016. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kinevetni. Mondjuk nem csak az ujját rakná be az tuti :P
2016. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Inkább a hozzáállásodon kéne változtatni. Nem azért akarod fiúval mert a fiúk vonzanak, hanem mert a lányoktól megalázó. Ezek szerint a lánynak is megalázó ha te csinálsz neki dolgokat, de az nem baj, mert akkor te vagy a férfiállat szerepben, ő meg az alárendelt nő?
2016. febr. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van baj a gondolkodásoddal, nem is kevés.

Ha fiúval el tudsz képzelni szexuális dolgot, akkor biszex vagy.

Ha lánnyal ezt meg megalázónak tartod akkor meg hülye.

Szexuális téren nyitotabb lányt kell keresni (vagy kipróbálod ilyet is vállaló prostival)

Semmi bajom a biszexekkel (szinte minden ember biszex, kisebb mértékben), de ha csak azért akarod pasival mert csajjal megalázó, akkor jó nagy zavar lehet a fejedben.

Engem, majdnem teljesen heteróként inkább az alázna meg ha egymásik pasi akarna megujjazni.

2016. febr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos h meleg vagy-e vagy sem? Vagyis nem értem. Ha az vagy, akkor azt úgy is tudod magadról. Ha nem, akkor meg úgy sem. Az h valaki meleg-e az nem azon múlik, h volt e már pasival agy sem. Hanem h izgatja-e a dolog.

Én bi vagyk, és pont lesz.rom. Nem kiabálom szanaszét, de ha valaki kérdezi akkor nem rejtem véka alá. Nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem. Ez vagyok.

Felejtsétek már el a kategorizálást, itt nincsenek kasztok.

2016. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lány előtt megalázónak tartom, ha a fenekembe nyúl. A fiúban nem a srác izgat...
2016. febr. 26. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szuper. Vagyis nem vagy Bi.

Én a helyedben elmennék egy jó prostihoz. Kifizeted, és kész. Meleg srác félő h többet akar majd.

2016. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi megalázó nincs benne, barátom szokta kérni és engem is nagyon felizgat:)


23/L

2016. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!