Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten hogyhogy ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

Budapesten hogyhogy ennyi homoszexuális/ bi tini srác van?

Figyelt kérdés
A fővárosban jobban kiélhetik a vágyaikat? Vagy mi ennek az oka?

2016. febr. 23. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a népességeloszlás miatt eleve több tini srác van Bp-n úgy általánosságban is...
2016. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok van az országban mindenhol, csak máshol mivel kisebb város vagy faluban élnek kevésbé vállalják fel.
2016. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest egy 2 milliós város. Persze,hogy több a meleg is köztük.
2016. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:D Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "Budapesten miért van annyi iskola? Ott jobban szeretnek oktatni az emberek?"


Ahogy az előzők is írták, egyenes arányosságban van a népességgel a homoszexuálisok száma általában :P

2016. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol az a sok tini, mert én tinit keresek és nem találok:(
2016. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
én is szivesen ismerkednék olyan tiniven aki adidas nyke sport és selyem cucokat szereti.
2016. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Részben többen vállalják fel ezért többnek tűnik. Budapest liberálisabb város az ország javánál, s bár valóban a népesség körében arányos az eloszlás természetes körülmények között, mivel elterjedt az a tézis, miszerint ott "több a meleg", részben a nyitottabb társadalom, részben mert összességében valóban több ( a népesség miatt), ebből kifolyólag sok meleg felköltözik a jobb társtalálás és/vagy szexlehetőség miatt. Emiatt valószínűleg arányaiban is többen vannak. 27/f meleg
2016. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -remete- ***** válasza:
100%
szerintem sokan azért húzzák oda magukat mert oda járnak vidékről.
2019. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!