Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Soha nem tetszett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Soha nem tetszett nektek lány? És hány évesen volt először romantikus vágyatok más fiú iránt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett lány is, voltak is barátnőim... De már nem tudnék együtt lenni lánnyal így kapcsolatban, meg máshogy sem.


Először talán 14-15 évesen lehetett, egyik osztálytársam iránt éreztem.

2016. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszett ket lany is es nagyon szerelmesnek ereztem magam de 17 evesen mikor elobszor szerettem bele egy fiuba rajottem h az nem volt nagy szerelem :D

19\f

2016. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!


Nagyon ritka az amikor az alany születésétől tudja hogy ő meleg. Legtöbbször a környezet hatására törnek elő ezek a hajlamok, így esélyes hogy előtte szerelmes legyen egy lányba, akár kapcsolatot is létesítsen. Mivel a szexuális orientáció 18 éves korig biztosan nem dől el, így a tini korban fellépő vágyak akár ideiglenesek is lehetnek; azaz érezhet vonzalmat fiúk iránt, majd később lányok iránt; vagy fordítva.


Mindenképpen az esetek nagy részében a homoszexuális kialakulása előtt az egyén heteroszexuálisnak gondolta magát, és érzései is egy ideig ilyenek voltak.


Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam együtt lánnyal, 19 éves koromba jöttem rá, hogy meleg vagyok... Akkor először éreztem olyat mint előtte soha... Szerelmes lettem, csak az volt a bökkenő, hogy egy srácba és nem lányba :)


Valószínűleg, azóta is őt keresem mindenkibe :)

2016. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

soha. kb 14-15 évesen



22/F

2016. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

voltam már egy lánnyal úgy hogy "szerelmesek" voltunk egymásba, de nem éreztem iránta semmit, és inkább taszított a dolog tudtomon kívül.

romantikus vágy konkrét személyre 9.es koromban volt ami máig is tart.

2016. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsö romantikus vágy egy fiú után ? Hát én már az oviban lehúztam a mellettem lévö srác gatyáját, mert kívácsi voltam rá, hogy milyen a farka.... Az általános iskolában meg a padszomszédomnak mutattam a farkamat, miközben vertem, és az övét is elö akartam venni. Mindíg is csak a fiúk érdekeltek.
2016. febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!