Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért harcolnak a melegek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért harcolnak a melegek a melegházasságért amikor mindenki csak szexre megy?

Figyelt kérdés

Mindenki itt hajtogatja, hogy melegházasságot akarnak de akkor meg miért van az, hogy senki sem akar kapcsolatot csak szexet?

18/F M



2016. márc. 3. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg fura. Na meg amúgy is szerintem tök mindegy hogy házasságnak vagy élettársi kapcsolatnak hívják. Talán az örökbefogadás az egyetlen fontosabb kérdés.
2016. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
A vallas erkolcs ellen dolgozik a global.
2016. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A női meleg oldalon nem így van ;)
2016. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Érted?? ***** válasza:
91%
Azért, hogy meg legyen az egyenjogúság. Mellesleg sokan akarnak ténylegesen házasságot kötni, főleg Amerikában,ahol van erre lehetőség.
2016. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Én részemről mindig is párkapcsolatközpontú voltam, így világos, hogy miután több éve vagyunk együtt a barátommal, felmerült már a gondolat, hogy összekössük az életünket. Abban viszont egyetértek az előttem szóló egyik válaszolóval, hogy tökéletesen megfelel a bejegyzett élettársi kapcsolat... amúgy sem vagyok egy nagy aktivista, aki veri a tamtamot, hogy neki akkor is házasság kell. :)

26F m

2016. márc. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy buta sztereotípia, tényleg van meleg aki csak arra megy, ahogy hetero is van ilyen..., de hidd el sok meleg tartós kapcsolatra vágyik
2016. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is tartós kapcsolatra vágyom... De ezek a tapasztalataim :D
2016. márc. 4. 10:25
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Én is pártolom a házasságot, annak ellenére hogy nekem az nem jelent semmit. Nekem személy szerint az eljegyzés a csúcs, az esküvőt már csak jogi résznek tartom.
2016. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Elsősorban inkább az örökbefogadás miatt harcolnak a melegek, hogy közösen is fogadhassanak örökbe. Rengetegen szeretnének gyereket nevelni. És az egyáltalán nem igaz, hogy mindenki csak a szexre megy. Tény, hogy sokan inkább csak szexre vágynak, de nincs ez máshogy a heteroknál sem. Arról nem is beszélve, hogy azok, akik csak szexet akarnak, azok nagy része azért nem akar párkapcsolatot, mert NEM MERNEK az országban jelen jévő intolerancia miatt.
2016. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már önmagaddal megcáfoltad a saját állításodat. Ugye nem gondolod komolyan, hogy annyira különleges vagy, hogy te vagy az egyetlen?


20/F

2016. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!