Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért harcolnak a melegek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért harcolnak a melegek a melegházasságért amikor mindenki csak szexre megy?

Figyelt kérdés

Mindenki itt hajtogatja, hogy melegházasságot akarnak de akkor meg miért van az, hogy senki sem akar kapcsolatot csak szexet?

18/F M



2016. márc. 3. 22:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Csak ezt vettem észre a TÖBBSÉGEN. De nyilván van kivétel!
2016. márc. 5. 07:22
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Drágám, mindannyian kicsit különbözünk a másiktól, senki sem átlagos. Sőt! Egyszer ilyenek vagyunk, egyszer olyanok, a személyiségünk, a vágyaink folyamatosan változnak, ahogy egyre tapasztaltabbak leszünk.

Az én párom is 18 éves, tartós kapcsolatot akart mindig. Én 45 vagyok, nekem fontos a tartósság mellett az, hogy félreléphessek. Nem mindig voltam ilyen, sőt.

Szóval élj, élvezd az életet, legyél boldog, a többi jön magától.

2016. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
utolsó: nyugtass meg, hogy ezt a félrelépegetősdit a pasid beleegyezésével gondoltad és hogy ez kétoldalú (ergo ő is megteheti, ha úgy akarja)...
2016. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
heterók között is van, aki csak szexre megy akkor ők se házasodhassanak? nekem vőlegényem van és leszarom, hogy kinek milyen kapcsolatai vannak, én össze fogok vele házasodni. nehogymár én ezért ne tehessem... -.-
2016. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem támogatom a melegházasságot, de alapvetően nem ezért. Addig rendben van, hogy a homoszexualitást dekriminalizálták, ma már nem számít sehol bűncselekménynek itt a nyugati világban. Bárki lehet meleg, ha annak érzi magát, nem kell titkolnia sem, felvállalhatja nyíltan, hogy egy másik férfivel él együtt. De ez miért nem elég? Miért kell bejegyeztetni a kapcsolatot, és pláne miért kell egy olyan intézményt, a házasságot ráerőltetni, ami évezredeken át a világ minden táján, minden kultúrában egy férfi és egy nő együttlétéről szólt? Miért nem elég az, hogy együtt élhetnek, úgy, ahogy akarnak, azt csinálnak, amit akarnak, nem zavarja őket senki, nem szól senki rájuk, csak annyi, hogy nem köthetnek sem egyházi, sem polgári házasságot, sem semmilyen hivatalos kapcsolatot? Ettől még nyugodtan lehetnek együtt akár egy egész életen át, annyi, hogy nem mondhatják, hogy ők házasok, hanem csak azt, hogy élettársak, meg mondjuk nincs papírjuk erről az egészről. De nem ezen múlik, nem? Ha valóban annyira szeretik egymást, akkor elvileg külsőségek nélkül is ugyanúgy ragaszkodni fognak a másikhoz. Ha meg nem, és tényleg olyanok, mint a kérdező említi, akkor nekik mindegy is...
2016. márc. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: azért nehogy már még azt is elvedd tőlünk, amink van (bejegyzett élettársi kapcsolat). Itt most nem a formaságokról van szó, nem azért jegyezteti be két ember a kapcsolatát, mert mekkora fun, ha van róla papírjuk. A jogokról van szó, amit garantál az, ha összekötöd az életed a pároddal. Teszem azt, balesetet szenvedek és kómásan fekszem a kórházban. Amíg ebben a kritikus helyzetben vagyok, páromat senki nem fogja hozzám beengedni, mert nem minősül családtagnak (nem egy ilyen történetről tudok), holott ő a legközelebbi hozzátartozóm, csak nincs mivel bizonyítania. Vagy ott van például az öröklés kérdése, amit a bejegyzett élettársi kapcsolat szintén biztosít. Korábban leírtam, hogy a házasságot én sem erőltetem, de a bejegyzett élettársi kapcsolatra igenis szükség van!
2016. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!