Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én zsongok be a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én zsongok be a sok gimis/egyetemista sráctól, így hogy jön a tavasz?

Figyelt kérdés
Olyan borzasztó látni és tudni, hogy nagyon nagy esély van rá, hogy nem meleg. :( A társkeresőkön nem látni hasonlóan cuki, normális, értelmes, vékony srácokat:(
2016. márc. 5. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak Te vagy így ezzel, én is nagyon fel tudok lelkesedni egy-két helyes sráctól! :$:P
2016. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha vki normális a rómeón, hamar kiderül, hogy

- vidéki

- nem passzív

- komoly érdekli csak

- van párja és csak barátkozik

- kamu profil

- 10 éves kép


Nekem ezek jöttek eddig.

2016. márc. 5. 12:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerős. Én is annyira szívesen ismerkednék. Én kezdő vagyok, kezdőt is keresek, de sajnos ez sokaknak nem okés.
2016. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D Nekem a képpel is gondom van. Mert szerintem jó a képem, mások szerint nem:D Lehet, egy passzív srácnak más jön be. Mondtam is, hogy kéne egy passszív fotózni szerető sráccal csinálni képeket magamról.
2016. márc. 5. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a rómeóval nekem is ezek a tapasztalataim, ezért is töröltem magam onnan. Egyébként meg a képek borítanak ki a legtöbbször, mert mindenki a tökéletes képpel rendelkező srácot keresi, aki élőben nyilván nem is úgy néz ki, ahogy a képen. És igen, a többséget tényleg csak a komoly dolgok érdeklik, nem szexhaverság vagy ilyenek.
2016. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy látod és tetszik külsőre nem biztos, hogy normális is. amúgy én nem. meg van a sajátom:D
2016. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont erre akartam célozni, hogy nem tudhatod, hogy ki van a kép mögött, akármilyen jó is a kép/ helyes a srác...
2016. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nekem írtad (6os vagyok) akkor én a kérdőnek írtam, nem neked:D
2016. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Upsz, igen, már látom a dolgot...bocsi :D
2016. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... a hormonok ugyanúgy működnek a meleg srácoknál is. :D

Szóval nem, nem csak te zsongasz be úgy.

Társkeresővel egyetértek, bár nincs nagy karrierem benne, de már feladtam, hogy ott találok magamnak partnert. Általában "élőben" fognak meg az emberek, csak hát ahogy mondtad:

"Olyan borzasztó látni és tudni, hogy nagyon nagy esély van rá, hogy nem melegek"


End of story. :/

2016. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!