Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lbakos kérdése:

Lefeküdtem a barátommal és bűntudatom van hogy dolgozzan fel? 18/f

Figyelt kérdés
17 évesen ismerkedtem meg vele ő akkor 20 éves volt. Mondtam neki hogy várni szeretnék még azzal... persze sokszor próbálkozott. Mikor betöltöttem a 18-at (januárban) nagy bulit tartottunk a barátokkal majd aztán elvitt engem egy hotelbe ami gyönyörű hely volt szinte mint egy palota. Annyira jóléreztem magam vele ott hogy elkapott a hév és már ruha nélkül voltunk és megtörtént (a pasim aktív). Aztán elaludtunk egymás karjában akkor úgy éreztem hogy soha nem engedjük el egymást és őrülten szerelmes vagyok belé. Másnap mikor felkelltem hatalmas bűntudatom volt undorítónak éreztem magam. Mintha már a kapcsolatunk új részre lépett volna. Annyira fura volt ránéznem és a tükörbe is néznem. Szeretnék szünetet tartani mivel nekem ez annyira fura. Szerintetek?

2016. márc. 5. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Semmi okod a bűntudatra. Folytassátok a kapcsolatot,ha szeretitek egymást.Ne szünetelj emiatt,ez természetes.
2016. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele a dolgot, de emiatt nem kell szégyenkezned. Folytassátok a kapcsolatot ha szeretitek egymsást, és ne foglalkozzatok más véleményével.
2016. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne érezd magad undorítónak, és ne is legyen bűntudatod amiatt, mert SZERETSZ valakit.
2016. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
akkor neked is bűntudattal tudsz lenni, mint én, a többi válaszolóra ne figyelj!!!! Itt jö, hogy az egyik része kívánja a homo kapcsolatot, a másik részed a lelkedre értem, visszataszítja, és amikor megtörténik a nemi élet utána ez uralja le a tested, kérdeznéd, hogy lehet, hogy egy legyen Sehogy, igy van megalkodva az ember! A bűntudat legjobb módja a bűnbánat az jóra vissz :)
2016. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Már miért kellene bűnbánatot tartania?

Ha ilyen érzéseid vannak,keress meg egy pszichológust és segít feldolgozni a másságod.Heteroként írom.

2016. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Már nem azért de 1 éve vagy vele ha jól látom, mit gondoltál miből áll egy kapcsolat? Szivárványokból meg unikornisokból? Vagy minek vagy vele ilyen régóta ha neked ez ilyen nehéz? Ne legyél már ilyen gyerek. Jól érezted magad, gondolom élvezted, akkor örülj neki.
2016. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

4-es:

A bűntudatnak akkor van értelme, ha valaki rosszat tesz a másikkal. De itt mind a ketten csak boldoggá tették a másikat. Ennélfogva ennek a fajta bűntudatnak semmi értelme, mert csak felemészti teljesen fölöslegesen.


3-mas voltam

2016. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém.. :(


Ezzel nem vagy egyedül sok meleg átesik ezen,az első szex után sokuknak van bűntudatuk. Tudnod kell,hogy nincs miért így gondolnod. El kell fogadnod,hogy te egy férfit szeretsz és vele vagy boldog párkapcsolatban.

Miért nem beszélsz erről a barátoddal? Szeret téged,biztos megérti és tudna segíteni. vagy esetleg a barátaid közül valakivel?

Szerintem már az is tudna segíteni ha beszélsz erről.

Vagy olvass erről, a neten találhatsz erről történeteket,hogy mások hogy dolgozták fel ezt.

2016. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Hét én besírok...
2016. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttél.. mostantól a szexualitás az életed része lesz, ami teljesen természetes dolog. Az, hogy bűntudatod van, talán csak annyit jelent, hogy a környezeted miatt szégyenkezel, mert sok embernél a melegek közti kapcsolat nem elfogadott. De ettől még ne gondold, hogy valami bűnt követtél volna el. Először voltál együtt azzal az emberrel, akit szeretsz. Ennél jobb első alkalom nem is lehetne. :)

Ha nem tudod egyedül feldoglozni tényleg inkább fordulj egy baráthoz vagy pszichológushoz, akivel meg tudod ezeket beszélni. De ha szeretitek egymást a barátoddal, akkor ne hagyd ezt az egészet elveszni egy hülye érzés miatt (ami idővel úgyis elmúlik és jobb lesz), mert később bánni fogod. :)

2016. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!