Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is észrevette, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy a melegek többsége egyetemista, értelmiségi ember? Szerintetek mi lehet ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés
Én is egyetemista vagyok. 20f

2016. márc. 6. 11:51
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
És nyilván meleg is vagyok. :D
2016. márc. 6. 11:53
 2/38 anonim ***** válasza:
1%
Mert koliban laknak, és velük egynemű emberekkel vannak összezárva...Ezért is nem preferálom az egynemű sulikat,...16/L
2016. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
az egyetemi kolik már nem feltétlenül egynemű környezetek, sőt... És nem mellesleg attól nem fog a nemi identitásod változni, hogy sokáig vagy egy helyre zárva veled megegyező nemű emberekkel.
2016. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
4%
Jó,bocs:) Én még nem voltam koliban, csak segíteni próbáltam:) Nyugodtan lepontozhatsz:) #2 voltam:D
2016. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
Vajon miért? Mert a lányok többsége az IQ 0ák felé húzni, mert a normális emberek túl unalmasak..Vagy egyedül vagy, vagy mással.
2016. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
*húznak
2016. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

2-es régebben volt sorkatonai szolgálat,szerinted ott minden fiatal 19-20éves homokos volt?

Ahhoz hogy valaki homokos semmi köze a egyetemhez!!!

2016. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim alapján és saját magamból kiindulva is nem csak a melegek, hanem úgy általában a szexben "extrémebb" dolgok felé nyitott embeekr, értem ezalatt a heterótól eltérő identitást, BDSM-et, stb dolgokat, alapvetően a társadalomnak a műveltebb, tanultabb rétegéből kerülnek ki.
2016. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom nem kedvelem a melegeket de beismerem nagyon sok heteronal normalisabbak es okosabbak!
2016. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Első olvasatra azt gondoltam, hogy ez a kérdés csak egy sztereotípián alapul. Viszont most gyorsan leültem és magamat is beleértve összeírtam a meleg ismerőseimet és az jött ki, hogy kb. 30% a nem értelmiségi és 70% értelmiségi (egyetemet végzett vagy egyetemi hallgató). Megdöbbentő, de tényleg igaz! :D
2016. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!