Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mélytorkozásra lehet gyakoroln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorkozásra lehet gyakorolni? Egyéb tippek?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor hogy gyakoroljak? Még nem is szoptam, de most kinszeetném próbálni mijen,

2016. márc. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet..en szivesen megtanitanalak :)
2016. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es egyebkent en magamnak?
2016. márc. 8. 20:57
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
100%
banán, uborka répa, pénisz... nagyobb a választék, mint a cukorkaboltban, a "rajtam gyakorolhatsz" privátok megválaszolásához pedig sok sikert.
2016. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel! Már szoptam néhányszor, de régóta izgat hogy valaki jó keményen megszopasson :D
2016. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Fogj egy kloffolót és nyomd le a torkodon... :D
2016. márc. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha a tanuláshoz találsz egy jó farkú havert, aki szívesen veszi a kényeztetést, Te meg szép lassan megtanulod neki tövig bekapni :D Nálam így ment, azóta verhetetlen vagyok :D
2016. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!