Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit jelent az, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy valaki meleg vagy biszexuális?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki, érdekel, mint egy kívülálló, nyilván, mivel mi heteroszexuálisok nem igazán tudjuk elsőre elképzelni a szituációt, valószínűleg a rossz kommunikáció és a sok előítélet miatt.


Elsősorban a VONZALOM "TÍPUSA" érdekel.


Mitől lesz meleg valaki? >Szerelem vagy szexualitás< kapcsol ilyenkor egy nőt nőhöz vagy férfit férfihoz? Esetleg mindkettő? Vagy lehet olyan, hogy kizárólag nőkbe szerelmes de férfival kívánja a szexet vagy fordítva? Ez már biszexuálisnak számít?


2016. márc. 11. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"mi heteroszexuálisok nem igazán tudjuk elsőre elképzelni a szituációt, valószínűleg a rossz kommunikáció és a sok előítélet miatt."


Ez elég nagy hülyeség. Én heteroszexuális nő vagyok, és szerintem nincs mit elképzelni a homoszexuális vagy biszexuális személyek vonzalmának típusán, hiszen ugyanolyan, mint a miénk, nincs különbség. Az, hogy milyen nemű a vonzalom tárgya, másodlagos dolog, nem tartozik ahhoz, milyen a vonzalom típusa. Ahogy a heteroszexuális személyek esetében is vannak csak fizikai vonzalmon alapuló dolgok, szexkapcsolatok is, és van szerelem is, ugyanígy megvan ez a nem heteroszexuális emberek körében is. Ez nem valami különös dolog.

2016. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Az elozo valaszadonak igaza van, a 'nem heteroknal' is vannak kulonbozo kapcsolatok. De csak a formalitas kedveert; a biszexualisak mindket nemhez tudnak vonzodni, mig melegek/leszbikusok csak a sajat nemukhoz. Es csak hogy bonyolitsam a dolgokat, a panszexualis az az ember aki nem tesz kulonbseget a nemek kozott, a jellembe szeret bele nem abba hogy mi van az illeto laba kozott. A kulonbseg az a bi es a pan kozott, hogy a biszexnek szamit a parjanak a neme, mig a panszexnek nem, igy o tenyleg barkit szerethet (transznemuek, stb.).


Volt egy olyan lany ismerosom, aki sajat elmondasa szerint egy lanyba volt szerelmes, de a szexet egyaltalan nem kivanta vele meg ennek ellenere sem, csak es kizarolag fiukkal, ugyhogy biztosan letezik ilyen is, bar eleg erdekes..

Remelem tudtam segiteni!

16 eves biszex lany

2016. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!