Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatal meleg és bi srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal meleg és bi srácok közt mindenki csak álompasival tudja elképzelni?

Figyelt kérdés
Én egy elég normális srác vagyok, pontosan tudom mit szeretnék kipróbálni, de elég fura válaszokat kapok.

2016. jan. 25. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős:D Sajnos ez van.
2016. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Átlagos srácok is jók.


De vannak elvárásaim, mert nem csak a lyuk számít, hanem az ember is aki körülötte van.


Azt gondolom azért lehetnek is elvárásaim, mert amúgy 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, jóképűnek mondott, sportos alkatú srác vagyok 17 cm-es farokkal.

Tehát ezek alapján is lehetnek elvárásaim.


22/F, bi

2016. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy csak a lyuk számít, de tényleg nagyon álomvilágban él itt sok ember. Van egy srác aki naponta küldi el pl a képét nekem, hogy ő srácot keres.

Eleve mennyire lehet diszkrét az, aki elsőre a képét küldi az első levélben és várja az enyémet? Mennyire lehet válogatós, ha november óta heti vagy néha napi rendszerességgel kapom a levelét? Vagy éppen mennyire lehet kamu? De kedves kérdező vigasztaljon, hogy a normális srácokra is van igény, csak kicsit kevesebb.

2016. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

HEHE! :D Az utolsó válaszolónál volna tippem a nicknévre. Csak előtte sasolnom kéne, hogy jól emlékszem-e :D

Amúgy a normálisság mindnekinek más. Ha túl normális vagy baleknak néznek. Pedig sok tininek nem ártana tanulni, mert sajnos így ész nélkül szexelnek akárkivel és csodálkoznak ha bajuk esik. Érdekes az ismerkedés a neten, de hát sajnos fiúval élőben nem nagyon lehet, szóval el kell fogadni és megszokni, hogy ez ilyen. Volt vagy van olyan srác akivel dugtam többször is. Ő kb 2-3 havonta eltűnik majd újra fiút keres és mindig szűznek adja ki magát, amit a kora miatt (17) el is hisznek neki. Pedig már rég nem az :D Ilyenek is vannak. Sőt még durvábbak is. Szerintem mindenkinek van egy story legalább, amit ismer. Én se vagyok öreg, de szerencsémre sose voltam felelőtlen.

2016. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sasolni. Erre jár a pacsi :D Nagyon tetszett. Aki érti, az érti. :) Valóban kamu gyanús.


Amúgy érdekesek a válaszok. Valóban mindenki tud történeteket. Én is. Nem is egyet. Sajnos.

2016. jan. 25. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak álom pasival, a fax tényleg kevés, kell mögötte az ember is.

Én anno felszedtem a fodrászomat :D

Nem csak gyönyörű kék szeme volt, hanem egy édes kedves srác is.

4,5 évig voltunk együtt.

Én a netes ismerkedést sosem díjaztam minden ami ott van kamu nagyjából, akár szép ember van a képen akár ronda.

Melegbárok inkább.

2016. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vmiért nekme a melegbár a gáz melegek gyűjtőhelyének tűnik Kétlem h oda lemegy olyan aki nem vállalja fel :(
2016. jan. 26. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nagy felfedezés, hogy melegbárokba melegek járnak szórakozni.

De nem a gyűjtőhelyünk.

2016. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Min 1 csak próbáljam ki
2016. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

kifejezetten taszítanak az álom pasik (volt ilyen barátom már) legtöbb narcisztikus lelki roncs.


vonzó külső,ami nekem tetszik és egy kúl,vagány,intelligens személyiség hozzá elég.

2016. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!