Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, nektek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, nektek nem tágult ki a feneketek az análtól?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok egyébként, csak érdekelne.
2016. márc. 12. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Egy idő után már tágabb lesz, és könnyedén lehet csinálni, de ha ésszel csinálja az ember, akkor közben teljesen jól el fogja tudni látni a feladatát.
2016. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tágul ki, ne legyetek már hülyék! Csak gondoljatok bele, hogy amikor nagydolgoznotok kell, akkor is kinyílik a lyuk, hogy kijöjjön a széklet, de utána vissza is záródik! Nem tudom, hogy másoknál ez hogy van, de nekem szokott olyan vastag lenni a székletem, mint egy emberi pénisz, és minden nap el kell végeznem a nagydolgom, tehát naponta egyszer biztos, hogy ki van tágítva a fenekem csak attól, hogy vécézek. És érdekes módon még mindig nem esik ki belőlem a xar! XD Szóval nehogy már a szextől kitáguljon! Logika, emberek!!!
2016. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, de a széklet kifelé jön, a pénisz meg befelé, és nem arra kitalálva az a lyuk...:D
2016. márc. 12. 17:47
 14/18 anonim ***** válasza:
4%
Azért hordanak., használnak pelenkát sokan.
2016. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
utolsó egy idióta,netről szedted ezt a biztos forrást ? :D
2016. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Ne ettol a problematol fehlj, hanem attol, hogy eroszakos/ nem turelmes partnert valasztasz es bereped a vegbeled, ami nagyon egy nagyon fajdamas dolog:)
2016. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

nem. könnyebben becsúszik már, mint amikor fiatalabb voltam. de semmi problémám nincs vele. szex után visszaáll a rendes állapotába, mint bárki másnak:D



22, passzív

2016. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 SigmundFreud válasza:
85%
Az izmok nem nyúlnak meg, jól néznénk ki.. Kettős záróizom van, az egyik a külső kör, azt akaratlagosan tudjuk ellazítani, befeszíteni, viszont a belsőt a szimpatikus idegrendszer hálózza be, ezért is kell vagy felizgulva lenni, vagy pedig fokozatosan tágítani. Az aktus után kb. fél-egy órával már visszaáll teljesen természetes állapotába, de lehet hamarabb is, illetve van aki annyira tágulékony, hogy nem feltétlen kell tágítani.
2020. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!