Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

A homoszexuálisok miért ennyire szexisták a közéletben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h pl Tom Ford a divatvilágban állandóan a szexet mutatja

Itthon Alföldi is állandóan a szexel operál, eszközként használja, hozzáteszem szerintem egyáltalán nem ízléses formában.

Tehát miért tolják az emberek arcába péniszeket és vaginákat?



2016. márc. 16. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexista szó nagyon nem azt jelenti, amire te a kérdésedben használni akartad...
2016. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-1 obszcénebb alakra nyugodtan fel lehetne hozni 10-10 teljesen visszafogott ellenpéldát. Szóval kár általánosítani.
2016. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ajánlom figyelmedbe. :D

2016. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha itt arra gondolsz, hogy a homoszexuálisak egy része azon az estén, amelyiken megismerted le akar veled feküdni, akkor én is erre keresem a választ de ez a gondolat szerintem addig fog tartani amíg szűz marad az ember. Amúgy meg ne zavarjon, rengeteg homoszexuális van aki másképp gondolkozik..
2016. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit általánosítasz.

Vannak olyan híres melegek, akik nem nyomulnak állandóan a saját másságukkal, hanem egész egyszerűen élik az életüket úgy, mint a többi ember, és számomra ez abszolút szimpatikus.

A való életben is, és a közéletben is vannak ilyen melegek. Pl.: Matthew Bomer, Neil Patrick Harris, T.R. Knight, de magyarok között is ott van pl.: Szabó Kristóf... meg egy csomóan, akik nem a melegségüket, és különösen nem a szexet használják fel arra, hogy hírnevet szerezzenek, hanem "mellesleg melegek".

2016. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mit mondjak... A heterok autótól a szendvicsig szinte minden árut próbáltak már szexel eladni, a filmek/sorozatok 99%ában van teljesen fölösleges erotika, sőt, a legtöbb dalban is van egy bizonyos fokú "mögöttes" tartalom, de ez fel sem tűnik, csak akkor, ha melegek csinálják... Az a baj, hogy ha pl Alföldi csinál valamit, azt a tömeg nem úgy értelmezi, hogy Alföldi - az emberi lény, aki olyan, mint te, vagy én - csinált valamit, hanem úgy, hogy egy meleg csinált valamit. Egy meleg sosem lehet egy egyén, hanem valaki, aki reprezentálja az egész meleg társadalmat.


Kelemen Anna bevallotta, hogy a lábujjaival veri ki a kutyájának, olyan könyvekért őrülnek meg az emberek, mint a szürke 50 árnyalata, meg az én, a szexmániás, a tv-ben időről időre a képünkbe nyomnak VV Alekoszokat, meg konkrétan a földön létező minden szennyet, szóval mi jogon várod el, hogy a melegek szentéletűek legyenek?

Ha nem akarsz szexet látni, akkor keress magadnak egy barlangot, és ne mozdulj ki onnan az életed hátralevő részében. Vagy csak akkor zavar az erotika, ha valamilyen módon melegekhez köthető? Mert az finoman szólva elég gyanús...

2016. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szó,amit keresel szexcentrikus:D


A szexista mást jelent:D

Ritka a melegeknél a szexista.

Sőt pont ők azok akik általában a nemek közötti egyenlőségért harcolnak.

2016. márc. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

A melegek valóban szexcentrikusak, de nem jobban mint a heterók. A heterók meg szexisták, mindig mindenben a szexnek kell lennie. A férfi elhanyagolhatja magát, nem fogják megszólni érte, de ha egy nő teszi, akkor mindenki igénytelennek, koszosnak, szakadtnak gúnyolja. Mert a nőtől elvárják, hogy mindig, minden körülmények közt szexi legyen.

Szóval felesleges álságosnak lenni, én is ha egy szép fiút látok akkor is szexuális gondolatok jutnak eszembe, mindenki ilyen.

2016. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!