Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt köztetek olyan, aki valaha homofób volt, de megváltozott?

Figyelt kérdés

Én magam az voltam tizenvalahány éves koromban, miközben tudtam, hogy leszbikus vagyok. Valójában akkor se utáltam a melegeket, csak sok homofób ember vett körül, és úgy éreztem, a lenéző, b*zizó kijelentésektől "menő" leszek. Persze most már tudom, hogy ez hülyeség, meg birka viselkedés, de azóta felnőttem, már nem tudom megváltoztatni a múltat.


Veletek ez hogy volt? Mi a tapasztalatotok, véleményetek?


19N



2016. márc. 16. 21:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
2%
19 évesen te még nem nőttél fel, homofóbok mindig is lesznek
2016. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
3%
senkisem szereti a homokat
2016. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%

Én masszívan homofób voltam, és egy pár hónapja elmúlt, ugyanis rádöbbentem az okára, hogy miért születik valaki melegnek. Azóta nem foglalkozok velük.

18f

2016. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
2%
Annak okát még a doktorok sem tudják búzikám.
2016. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Érted?? ***** válasza:
99%
Úristen, emberek....! Ennyire azért ne legyünk hülyék. Mi az, hogy ''tán homokos vagy''? Nem sikerült elolvasni a kérdést, amiben leírta, hogy leszbikus? Ez már nevetséges :D
2016. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
5%

A leszbikusokkal sosem volt bajom. A melegeket próbáltam elfogadni, de undorodom tőlük.

Ez azért van mert a leszbikusokat hetero pasiként teljesen megértem, hiszen nekem is a lányok tetszenek. A melegeket viszont nem bírom megérteni, mert az én ösztöneimmel annyira ellentétes, hogy erős fizikális undort kelt, mint a kannibalizmus, vagy a állatokkal való közösülés.

2016. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Én homofób környezetben nőttem fel, de 15 évesen (legnagyobb döbbenetemre, bármiféle akarat nélkül) teljes szívemből beleszerettem egy fiúba...életem első nagy szerelme volt, de egyben egy mérföldkő is, ami megérttette velem, hogy melegnek lenni ugyanolyan emberi tulajdonság...
2016. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb homofób,homofób környezetben nő fel.Gyerekként az ember úgy próbálom "menő" lenni,hogy követi a tömeget.


Az osztályomban rajtam kívül még volt egy meleg fiú,aki lányosabb alkatú volt,én pedig nem.

És kicsit nekem is "jól esett",hogy nem én vagyok a téma.


A gimiben még én is féltem,hogy kiderül.

Ma már a családom és sok rokonom tudja,és nem zavar.


A homofóbia félelmet hordoz.


Engem nem érdekelnek a nők,még sem undorodom a leszbikusoktól.Biztos van,akinek az nagyon vonzó.

Engem hidegen hagynak.

2016. márc. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

#9 Tudod mi a különbség a homoszexualitásbés aközött, amit te felsoroltál?

Hogy (az esetek legnagyobb százalékában, mert sajnos mint a heteroknál, itt is vannak kivételek) a kapcsolat két felnőtt ember közös beleegyezésével történik. Nem ártanak senkinek és egymásnak sem. Látom elég nehéz felfogni. Ugyan így nem hasonlítható az állatokkal való közösüléshez sem, mert mint egy férfi-női kapcsolatban, a férfi-férfiben és a női-nőiben is ugyan olyan alapon szerepelnek a felek. Tehát: mint azt már az előbb elmondtam, teljesen szabad akaratból, érzelemből együtt lévő EMBEREK vannak együtt mindháromban. Ezért is van a hetero, bi(pán) és homoszexualitás egy csoportban, a pedofilia, zoofilia, erőszak meg egy másikban.


A kérdezőnek: 13 évesen kijelentettem elsőszerelmemnek, hogy szerintem a leszbikusok ijesztőek. Pár hét múlva beleszerettem (lehetett talán két hét), bá ma már van barátnőm, úgy vagyok vele, hogy akit egyszer megszerettünk, valahogy mindig szeretni fogunk. :) És igen, leszbikus vagyok, tetszik, nem tetszik.


Szóval igen, előfordul az ilyen is. Sajnos.

2016. márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

7-es:

Akkor te a lányokat sem tudod elfogadni, ugye?

És ha például te szereted a húslevest, de én a zöldséglevest jobban, akkor gusztustalan vagyok?

Nem tudom hogy a melegekre gondolva mitől lesz hányingered. Attól, hogy egy fiú megpuszilja a párját, aki fiú, az a puszi még nem lesz undorító

Egyébként attól hogy nem olyan mint te, el lehet fogadni, hogy igenis vannak fiúk akik fiúkhoz vonzódnak.

2016. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!