Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esély van arra, hogy kisfarkú de vékony srácot találjak az első szexhez?

Figyelt kérdés
Csak mert többnyire duciknak kicsi vagy akinek kicsi vmiért azt mondják passziv szerepet választ! Igaz ez? 14cm alattira gondolok!
2016. márc. 22. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én lány vagyok, de nem vettem észre összefüggést a testsúly és a méret között. Egyik exem pocis volt, de 20cm felett volt neki.
2016. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hiú ábránd!
2016. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert? Mindenkinek nagy van? A vékony is jó lehet csak félek hogy fájna
2016. márc. 22. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én vékony sráccal vesztettem el a szüzességem, neki kb 15-17cm, teljesen átlagos méret. szerintem részben van magassághoz vagy a testsúlyhoz vmi minimális köze, de nem hiszem h minden ducinak kicsi és minden normál testalkatúnak nagy és a vékony testalkatúaknak a farka is vékony.. nekem nem fájt az első együttlét, kellően nedves voltam stb. szerintem az első együttlétnél ne arra menj h ne fájjon. érzelemből veszítsd el, kellő előjátékkal.

ha ragaszkodsz a fent leírtakhoz, létezik ilyen ember, az h találj csak rajtad múlik. az meg már részlet kérdés, h hány éves, h néz ki stb..

2016. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!