Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy vonzódik/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy vonzódik/ vonzódott hozzám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Már nem járunk egy gimibe, mert idén eljöttem másikba, se amikor oda jártam mindig velem volt, féltékeny volt ha mással voltam, manipulált, olyanokat kért, hogy pusziljam meg, öleljem át, meg még olyan is volt, hogy egyszer párna csatáztunk és olyan volt mintha meg akarna csókolni...csak az utolsó centit nem tette meg. De rám feküdt és a homlokát az enyémhez támasztotta minden úgy tűnt mintha...Nem értem mi volt az... Azóta is tartjuk a kapcsolatot amióta eljöttem, de inkább csak ő keres engem. Magam se tudom mit érzek iránta. Amikor megbeszéljük, hogy találkozunk akkor boldog vagyok, másnap meg minden kedvem elmegy tőle, és rosszul vagyok elkezd fájni a hasam, kiszáradok stb. Pedig akarok vele találkozni. Mégsem értem a testem részéről ezeket a reakciókat. Egyszerűen annyira izgulok a találkozástól, hogy képes vagyok előtte rosszul lenni. Egyszer hánytam is .. Elkap engem az izgalom ha vele kell találkoznom, ami már az egészségemre is kihat. Olyan szinten megfogott a személyisége, hogy bennem van egy amolyan "megfelelési kényszer" Mostanában már kezdtem azt hinni, hogy nincs köztünk "vonzalom" mert már nem csinál olyanokat, mint régen. Tegnap viszont volt valami amit furcsáltam...azt mondta párkeresőzzünk és legyünk leszbik a párkeresőn...aztán elkedzett leszbi nőkről képet keresni mondtam legyünk inkább fiúk, és melegek, de ő leszbihez ragaszkodott, mert azt mondta, hogy az izgalmasabb.Tudom itt nem mindenki hisz a horoszkópban, de a személyisége tipikus skorpiós, mert abban a jegyben született. Ezt csak mellesleg mondom, mert nem nagyon akarom még azzal is tölteni az időt, hogy leírjam a személyiségét. Szóval minden féle skorpiós dolog. Akaratos, makacs, kiismerhetetlen, mind a kettőnknek ugyan úgy ki kell vennünk a dolgát pl a vásárlásban meg az összes dologban, mert ő az igazságosság híve. Rövidre fogva ennyi.Tudom a horoszkóp nem tartozik ide, ezt csak mellesleg írtam ( pn se hiszek benne, de rá igaz amit írnak) Ebből mit szűrtök le?

2016. márc. 24. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az kb. olyan bonyolult, mint a kapcsolatotok.... Ezt így kívülállóként nem lehet megállapítani, de valószínű hogy többet érez.
2016. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!