Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítség. Szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de ő nem hiszem meleg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan szeretem a legjobb barátomat. De sajnos ő nem mutat ilyen jeleket. Sokat ér össze a lábunk, meg minden; azaz testileg sokszor vagyunk közel, és úgy látom neki is jól esik. Viszont az öleléstől eléggé retteg. Egyszer ölelt át, mert nagyon rosszul voltam és erre kértem, de utólag azt mondta kicsit nehezére esett megtenni.

Nem tudom mit tegyek. Nem bírok nélküle élni, és képtelen vagyok elfogadni, hogy nem szeret. Sőt sokszor még barátként is cserben hagy. De máskor meg olyan különlegesnek látom a kapcsolatot, hogy néha még két szerelmes meleg srác között sincs ilyen. Mit tehetnék? Segítsetek kérlek, nagyon magam alatt vagyok :(



2016. márc. 22. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Mi ez a perverziója a homo fiúknak, hogy mindenáron a heterókra akarnak rámozdulni? o.O Mi a fene, olyan ez nektek mint a tiltott gyümölcs, ezért ilyen vonzó, vagy mi van? Ha nem akarod elveszíteni a legjobb barátodat, akkor azt ajánlom, hűtsd le magad. Egyáltalán tudja, hogy homokos vagy?
2016. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Kedves egyes szerintem nem perverzió csak kicsit nehéz megtudni egy általad kedvelt srácról ránézésre, hogy melyik nem után érdeklődik. Nagyon sokat segítene ha mindenkinek a homlokán ott lenne, hogy meleg vagy hetero, de mivel ez nincs elég nehéz. Ráadásul nem nagyon elfogadó az társadalom a melegekkel szemben így nem olyan könnyű közölni bárkivel is, hogy én meleg vagyok és bejössz nekem. Amint megváltozik az emberek hozzáállása talán a melegek is hamarabb találnak partnert és nem ezen fognak stresszelni, hogy vajon az a fiú aki tetszik meleg?


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Tök egyszerű megállapítania, menjen el a nekik fenntartott szórakozóhelyre, na ott nem lesz nehéz leszűrni, hogy ki búza, és ki nem. :) Ráadásul itt nem arról van szó, hogy a kérdező ne tudná megállapítani, hogy meleg-e a legjobb haverja. Tudja, hogy nem az. Azon görcsöl, hogy szép lassan be tudná-e törni a hátsó felét, mint a lovat szokás. Csak aztán nehogy neki törjön be valamije :D
2016. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

1-es: I) Nem tudom, honnan szűröd le ezt a baromságot. Persze, sokszor esünk bele heterókba. De ez mondjuk azért van, mert tinédzserkorban az emberek többsége a véka alá rejti a másságát, emiatt csak találgatni tudunk. Ehhez hozzájön az, hogy az emberiségnek csak a 10%-a meleg, és az érzelmeinket nem mi választjuk. Persze, hogy néha-néha beleesünk heterókba. Ennyi erővel a heteró férfiak miért esnek bele olyan nőbe, akivel nem egy szinten vannak. A különbség annyi, hogy a meleg tinik többsége felhagy a dologgal, mert tudja, hogy reménytelen, a heteró srácok nagyrésze viszont egyre jobban és kényelmetlenebbül nyomul a csajra, és ha a dolgok nincsenek viszonozva, rögtön jön a nyafogás a barátzónáról, meg arról, hogy a csajok a bunkó srácokra buknak...

II) A kérdező tisztán kijelentette: nem HISZEM, hogy meleg. Nem tudja. Velem is hasonló a helyzet, bele vagyok esve egy srácba, aki tisztára feminim módon viselkedik, tisztára egyezik az érdeklődési körünk, sokszor még viccesen olyanokat is mond hogy belőlünk jó pár lenne meg minden, de ettől függetlenül nem gondolom róla hogy meleg, mert 10 emberből 1 az, és az csak egy sztereotipia, hogy a feminim emberek melegek.

Kérdező: Tegyél magasról az olyan ignoráns emberekre, mint az egyes. A legjobb, amit tudsz tenni, hogy kideríted, mi vele a helyzet. Ha tényleg jó barát(és nem homofób), akkor meg tudod kérdezni, hogy meleg-e. Ha igen, akkor hajrá ^^. Ha meg nem akkor az egyetlen lehetőség a továbblépés. Hasznos, ha megpróbálsz más potenciális fiúkkal ismerkedni, és ha egy kicsit több időt töltesz nélküle(legalábbis nekem jót tett a külön töltött idő). Emellett pedig tudd, hogy mindenki átesik egy ilyen "örökké tartó szerelemben vagyok" érzésen, de ez legtöbbször igazából csak egy hosszabb-rövidebb ideig tartó fellángolás. Még gondolom fiatal vagy, rengeteg dolog áll előtted, szóval ne pazarold el az életed boldog napjait szenvedéssel. Mindenesetre is sok sikert neked^^

2016. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Az érintéseket ne tekintsd soknak. Nekem is van olyan barátom, aki már-már ijesztő ideig képes fizikai kontaktust teremteni egy másik sráccal, de 100%-ig heteró.
2016. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ui 2.: Meg tudod adni kérlek a korod? Találkoztam egy emberrel való életben, akinek hasonló problémája volt, és kísértetiesen hasonlít a leírásod az övéhez.
2016. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

Na most akkor miért is baromság az, hogy gyakran csorgatjátok a nyálatokat heteró férfiak után, amikor éppen most írtad le, hogy ez tényleg így van? És persze, elhinném, hogy ez csak azért történik meg, mert nem tudhatjátok biztosra, hogy az illető homi-e vagy sem, és, mert hála a Jóistennek, kevesen vagytok, de nem erről van szó, mert sokan közületek akkor sem adják fel, ha tisztában vannak vele, hogy heteró a srác (vagy a lány, ha leszbikről van szó... bár a leszbik sokszor még erőszakosabbak is mint a homik). Mert majd a szerelem hátha megváltoztatja. Jah :D Bíztasd csak a kérdezőt. Biztosan azért mondja azt, hogy nehezére esett átölelnie, és valószínűleg azért nem szereti, mert a pasi tök nagy eséllyel homár. Tök logikus. És biztos akkora bizalom van a barátságukban, mikor írta, hogy sokszor cserben hagyja barátként, hogy bármit megkérdezhet tőle, még azt is, hogy "Te figyelj már, nem vagy véletlenül meleg?" :D


De tényleg, biztasd csak. Csak aztán ne visítsatok, ha másnap a média megint egy vérző orrú homin fog sajnálkozni.

2016. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem kell rögtön a szélsőségek felé fordulni. Ha a kérdező normálisan közli, hogy meleg és bele van zúgva, akkor mégis miért ütné meg a barátja? Teljesen felesleges ráijeszteni, nem mindenki ilyen agresszív barbár.


Egyébként meg kérdező te ismered és nem mi. Te tudod, hogy mi a véleménye pl. a homoszexualitásról (kb. lehetetlen, hogy nem jött fel ez még témaként) és érdemes-e megosztani vele azt a "problémát".

Ha meg nem meleg, akkor így jártál. Egy darabig még xar lesz, de majd elmúlik. Minden emberrel megesik ez, és nálad sem ez lesz utolsó, azt megígérhetem.

2016. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
*e, é helyett
2016. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

#1: Amit #4 írt, az teljes mértékben igaz. Ha te belezúgnál valakibe, mondjuk egy házas nőbe, tudnál az érzéseid ellen tenni? Nem. Az ilyesfajta érzéseket nem lehet tudatosan irányítani. Te se tudnál mit kezdeni. És amúgy mi van akkor, ha egy meleg történetesen egy heteró srácba szerelmes? Kitör a harmadik világháború? NEM. Ha nem mászik rá (és a legtöbb meleg nem annyira ostoba, hogy rámásszon egy heteróra), akkor nincs semmi gond. A kérdező sem akar kikezdeni vele, csak szeretné tudni, hogy hogyan tudhatná meg, hogy van-e nála esélye. Egy erős barátság esetén nem nehéz kideríteni.


Kérdező: Ha tényleg nagyon jóban vagy vele, akkor hozd fel egyszer a meleg témát. Nem nehéz. Mondj el például egy friss hírt (most pl egy miskolci bitrány van a MiMással kapcsolatban). És miközben pár mondatban beszéltek róla, figyeld a reakcióját, meg a mondandóját. Ha homofób, akkor sajnos nem igazán látok esélyt. Ha nem, akkor szerintem nem sokra rá megérné előbújnod neki. Ha minden jól megy, nem fog emiatt rossz véleménnyel lenni rólad. Ha szerencséd van, akkor ő is elmondja előbb-utóbb, hogy biszex/meleg, és akkor bevallhatod neki az érzéseidet. Viszont a leges legfontosabb dolog: mindez nyugodt helyen, nyugodt körülmények között történjen. Sok sikert, remélem happy end lesz a vége ^^

2016. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!