Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gyakoribb vajon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb vajon a homoszexuálisok körében az AIDS?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon lehangolódtam most és ismerkedni sincs kedvem. Valóban hamarabb elkapják?

Magyarországon a homoszexuálisok 0,5%-a AIDS-es, a heteroknál csak 0,02%.

Miért van az, hogy mi jobban elkapjuk.

És azt is olvastam, hogy nem lenne ilyen magas a melegeknél ez az arány, csak hozzájuk számítják a biszexuálisokat, akiknél jóval nagyobb az arány, mert mindkét nemmel csinálják, így nagyobb az esélye, hogy elkapják. Melegek, erről mit gondoltok?


Ezt mi jobban elkapjuk, vagy csak több az igénytelen ember a homoszexuálisok körében? Ha regisztrálok társkeresőre, állandóan csak szexet akarnak elég sokan és sok közöttük a biszexuális nagyon. Ők lehet kevésbé figyelnek a tisztaságra?



2016. márc. 25. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
A seggbe kuki védekezés nélkül. Kb emiatt.
2016. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal többen szexelnek védekezés nélkül. Azt gondolják hogyha már nem lehetnek terhesek akkor nem is kell óvszer. És aki még emelett gyakran váltogatja a szexpartnereit nagy esélye van a hiv-re.
2016. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

na de ha egyikünk sem az, akkor nem kellene elkapni.:(

nem tudom, hogy tudnak emberek úgy szexelni olyanokkal, akikben nem bíznak meg. vagy leszarják? tényleg ilyenek a melegek nagy része? én nem, én normális vagyok.:(

2016. márc. 25. 12:49
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

A betegségek maguktól is kialakulnak, de nagyobb az esély, hogybelkapja az ember, minthogy kialakuljon.


Az ebola is kialakult a véres halottak csokolgatasa miatt, aztán terjedt el. Ugyan igy van a hív fertotottsegel is. Valaki ha nem is szexel akkor is kialakulhat Nála: Mondjuk nem megfelelő higiénia mellett. A tv-ben a múltkor is egy olyan öregebb fickó volt, aki csak úgy aidses lett, a nem megfelelő higieniaja miatt. A segbe dugás megbnem olyan higiénikus.... Szóval, eszembe se jutna hogy a csajnak a seggébe dugjam akar egy másodpercre os... (egy hetero)

2016. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nem gyakoribb

csak a melegek rendszeresen járnak szűrésre amíg a heterok nem

mivel a köztudatban az van h az melegbetegség


szal a heterok között sok a felfedezetlen esett

és mivel évekig lappanghat nincs tünet ami miatt elmenne valaki szűrésre

2016. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az egy dolog, hogy magától is kialakulhat, de a melegek között sokkal nagyobbak az arányok.

ugyan ezt mondom, ha egyikünk sem beteg, nem lenne szabad elkapni. anál ide vagy oda. lehangoló, hogy mennyi igénytelen meleg és biszexuális van. attól, hogy análozok, nem kellene elkapni. pfff

2016. márc. 25. 13:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi! NEM alakul ki magától fertőző betegség. HIV fertőzést csak HIV fertőzött egyéntől, vagy HIV fertőzött vérkészítménnyel, közösen használt tűtől, stb. lehet elkapni. Ez egy.

Kettő. A homoszexuálisok körében gyakoribb a promiszkuitás, ritkább az óvszerhasználat (mint írták, a nem kívánt terhesség nem fenyegeti őket), valamint az anális közösülés gyakrabban jár sérüléssel (vér!), mint a hüvelyi. A tisztaságnak ehhez nincs túl sok köze.

2016. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolsó én olvastam egy 8 éves kislányról, aki rákos volt és annyira legyengült az immunrendeszere, hogy elkapta az aids-t. pedig nem használt fertőzött tűt és nem lépett senkivel sem szexuális kapcsolatba.
2016. márc. 25. 13:57
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyobb a promiszkuitás a melegeknél, ez szerintem nem feltétlen igaz.

ugyanúgy van hetero is, aki végig dugja az egész életét, mint a melegeknél. azért én több normális meleget ismerek. mint az ilyen legalja minden nap mással.

2016. márc. 25. 13:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok. A homoszexuálisok körében nagyobb a promiszkuitás, mint a heterók körében, ez statisztika, ettől függetlenül vannak monogám melegek, és vannak promiszkuus heterók is.

8 éves kislány a HIV vírust valahonnan elkapta, ha ez 30 évvel ezelőtt történt, esetleg Romániában, akkor valószínű, hogy fertőzött vérkészítménytől. A vírusnak be kell jutnia a szervezetbe ahhoz, hogy a fertőzés kialakuljon, nem "terem", nem lesz a semmiből. Ezen vitázni teljesen felesleges. Még azt is el tudom képzelni, hogy a 8 éves kislánynál előbb volt az AIDS (monjuk születése közben kapta el az anyjától), és ennek következtében lett rákos (Kaposi szarkóma)

2016. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!