Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti egy vagy több alkalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy vagy több alkalomra kerestek szexpartnert általában?

Figyelt kérdés
Mert úgy vettem észre, hogy a többség csak 1 talira. Max 2-3 aztán eltűnnek és újat keresnek, amivel nincs gond, de a régit attól még lehetne "ápolni". Nem? Kort is írjatok mert az is fontos szerintem.
2016. márc. 26. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hozok ilyesfajta döntéseket, hanem sodródok.

Ha már nem érdekes, vagy nem volt jó, akkor nyilván csökken az érdeklődés.

Ha szuper volt, akkor több alkalom.

De a legegyszerűbb az lenne, ha lenne egy stabil. - 23

2016. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akinek nem tiszta jelzem fiú vagyok és fiúkra gondolok a kérdésben. Csak mert jött erre több privi is, hogy lány vagyok-e.
2016. márc. 26. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarok beképzeltnek tűnni, de azt vettem észre hogy velem általában több alkalmat akarnak én viszont általában a másik valamilyen külső vagy belső tulajdonsága alapján egy után jobbnak látom tovább lépni.

Külsőre jól kinéző, sportos-vállas alkatú, férfiak és nők által is jóképűnek mondott és sokat megnézett, 2 méter magas, szőke srác vagyok. Belsőre is normálisnak tartom magam, kellően kezdeményezőnek, tökösnek és férfiasnak.

Általában konkrét okom van rá, hogy miért csak egy-egy alkalomra húzok fel valakit a farkamra. Azért, mert valami olyat tapasztalok nála, amiből köszönöm, de többet inkább nem kérek:

-régi képeket küldenek, személyesen pedig más már az arcszőrzetük, testalkatuk mint a képeken

-rinyálnak, panaszkodnak ("egy perc után fáj a hátam, váltsunk pózt"; "ma inkább ne análozzunk, mert XY")

-hazudnak arról hogy általában védekezni szoktak-e vagy sem és ahhoz igazítják hogy mit válaszolnak erre, hogy a másik mit mond

-általában férfiatlan, "bu-.zis" vagy különc viselkedésűek, akiket a hétköznapi életben sem tudom hogy tűrnek meg a körülöttük lévő emberek.


És hozzá tenném volt már 1-2 kívül-belül nagyon is tökéletes szexpartnerem, de eddig valahogy nem a legjobbakkal jöttek össze a dolgok többségében.

2016. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez nem beképzeltség, mert nekem is a tapasztalatok azt mutatják, hogy a "szexpartnerek" (ha így nevezzük őket, én nem így szoktam), általában szívesen bennelennének egy újabb alkalomban, de én inkább nem, mivel Barney mondatát tudom csak idézeni:


"Az új mindig jobb." - egyébként csak azért mert fiatal vagyok, megállapodni nem akarok, többet szexelni meg egy nővel már inkább érzelmi alapú dolog szerintem, aminek meg ugye férfiként nem sok helye van a szexben, ha csak nem egy olyan csajjal csinálod aki felé már eleve többet érzel.


Persze volt már hogy szükség törvényt bont, de nem szívesen fekszem le ugyanazzal a csajjal még egyszer. Nem sok értelme van.

2016. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Én nem is értem, hogy miért alkalmi sexet keresnek az emberek. Én személy szerint nem tudnék egx alkalmi sexbe belemenni mert nekem a legfontosabb az érzelem.


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Kedves hármas!! Ahogy írsz más emberekről az téged minősít...
2016. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6:


Ha azt mondod valakire hogy rossz ember, akkor te is rossz ember vagy?

2016. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es: itt senki nem beszél csajokról :P

3-as: miért rinyálás az, ha valaki egy bizonyos napon nincs análozós hangulatban? vagy megjegyzi, hogy kényelmetlen neki a póz... nem vagy te egy kicsit önző?


26f m

2016. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

biszexuális vagyok, elnéztem a kategóriát (vagyis nem figyeltem), de a leírtak aktuálisak pasi szemszögből is.


Ugyanúgy ahogy a csajokkal a férfiakkal is csak egyszeri alkalmat keresek, értelmetlen érzelmek nélkül (ebben az esetben férfihoz nem vonzódom lelkileg, nőknél meg nem alakul ki szex miatt) többször, csak egy alkalomra jók.

2016. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!