Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket ért valaha zaklatás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ért valaha zaklatás a suliban melegség miatt?

Figyelt kérdés
Akár úgy, hogy nem is voltatok melegek.
2016. márc. 31. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem suliba, főleg középsuliba nagyon mennek ezek a dolgok de nem azért mert az illető meleg hanem viccből mondogatják egymásra, mondjuk nem gondolnak bele abba, hogy ezekkel mekkora lelki traumát tudnak okozni..
2016. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos igen. Az első szex így volt fiúval.:(
2016. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy fiú az osztályomban akit folyamatosan a melegsége miatt bántották. Aranyos félénk fiú volt,nem mert kiállni magáért. Miután párdzor megvédtem,mindenki befogta és nem piszkálták.

De a suliban még elég idióták a diákok,és így is úgy is találnak valami okot rá,hogy megalázzanak és zaklassanak másokat,nem kell ehhez melegnek lenni.


21/N

2016. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Hajjajjj....
2016. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem mert egy érdektelen kocka képét keltettem, és velük együtt röhögtem a "vicceiken". Az évek alatt megtanultam élvezni, mintha egy ninja lennék, vagy egy szuperhős hétköznapi alteregója, aminek vigyáznia kell a titkára.
2016. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy, ha lemelegeznek, igaz a melegségem kb én tudom meg most már ti is, meg aki feltöri a gyk fiókom. Na mindegy...
2016. ápr. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer.

A sok rossz tapasztalat, bántás és megalázás megtanítja a melegek nagy részét, hogy felvegye a pléhpofát, és hazudozzon, csináljon úgy, mintha heteró lenne.

2016. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt ahogy szint valotam lenyugodtak a dolgok.
2018. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Engem legalabb is eleggé zaklattak kozepiskolai ido alatt. Volt egy fiu aki nem szeretett engem, de mondjuk szerintem neki valami problema volt a fejével.
2018. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban sokszor. Gimnáziumban egyszer sem.
2018. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!