Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktiv sracok mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktiv sracok mit gondoltok a popo tetkorol? ( több lent)

Figyelt kérdés
aktiv/biszex sracok mit gondoltok a popo tetkorol? vonzo? szexi? mondjuk egy kicsi gepard csak pontokbol es körvonal nelkül? vagy ilyesmi.. a tappancs mar annyira jellemzö.. es nem "ribis" ugymond?

2016. márc. 10. 23:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszene mert szeretem a tetkókat de nem vállalnám magamra ha most miattam csinaltatnal 😂 19f
2016. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

okes, mondanal nekem par tippet mit tudnal elkepzelni egy popsin, mint tetko? lattam egy sracnak a tappancsot az mar annyira nepszerü es ribiss szerintem, lattam mar sexx feliratot az annyyira prüd,

formas, kerek, buborek popsim van szoval panasz nem volt ra.. meg eddig, kb. szamodra hogy nezne ki a tetko ami egy ilyen popon meg duplazna azt az erzest benned hogy: "fuu de meg tollak most" ?

2016. márc. 11. 00:00
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem...azt akarod, hogy ne legyen ribis , de oda írod, hogy azt sugározza a pasi felé, hogy azért nem vagyok ám k*va , de b**zzál már széjjel. Ennyi értelme volt ennek a kérdésnek.
2016. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

mi ezzel a problema ha vonzobba szeretnem tenni a vonzo adottsagomat? :) persze!! nem azt akarom hogy tetko engem minösitsen, mert amugysem vagyok egy olyan beallitottsagu ember, csak jot akarok annak, aki majd ezt latni fogja.

minden papnak es apacanak meg vannak a sajat fantazialasai, meg ha nem is perverzek de akkor is, remelem erted mit akarok mondnai.

2016. márc. 11. 00:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs ezzel, de akkor miért érdekel hogy mást mit mond amikor most ezzel azt mondtad, hogy de azért ne szóljon már bele senki az én seggem?:D ...huu hallod mindegy nem tudom mit vártam női agy. Amúgy másnak is van jó segge, és nekem nem kéne azért tetkó, hogy megdugjalak ,ha tényleg olyan nagyon jól felvagy szerelve...másnak is van segge tetkó nélkül mégis megdugják. Amúgy meg a mostani szép fenekeden tényleg nem mutatna valami ba*ósan 30 év múlva az a tetkó:D DE TÉNYLEG NEM.
2016. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

uristen ne legyel mar ilyen kritikus! .. csak szeretem a különlegesseget, azt ha nem vagyok unalmas, es atlagos.

nincs feltünesi viszketeksegem, diszb*zi sem vagyok. csak szeretnek ki logni a sorbol ahogy eddig is mert sosem alltam sorba. ne legyel mar ilyen velem :(

meg hogy nöi agy, haha megkaphatod ;) :D meg is az en falkam hoz lazba hehe

egyebkent igazad van, lehet a popora tetko nem is olyan jo ötlet :SS miert hoztad eszembe az öregedest?! :SS waaa

2016. márc. 11. 00:25
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tuti nem tetszene, akármilyen tetkó a popsin nekem olcsó ribivé tesz valakit. De ez csak én vagyok. :D

18/F

2016. márc. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szexi tud lenni egy jol kitalált, megcsinált ábra. máson nekem nagyon tudna tetszeni, de magamra nem rakatnám.
2016. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító számomra.
2016. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem szóltam akkor semmit:D:D "mégis az én falkám hoz lázba" na ez hatalmas volt:D
2016. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!