Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Van köztetek olyan, aki húsvétkor meglocsolta a párját? Vagy olyan, akit a párja locsolt meg? :DD

Figyelt kérdés

Vagy ha nem a párotokkal, de mondjuk haverokkal volt meleg locsolkodás? Van itt olyan rajtam kívül, aki örülne ilyennek? :)


21/f/m



2016. márc. 31. 22:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lányok válaszára is kíváncsi vagyok. Leszbiknél vannak, akik meglocsolják egymást?
2016. márc. 31. 22:11
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Wtf? A szokás lényege, hogy a nőket locsolják meg. Tök mindegy a szexuális orientációd.
2016. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Az valahogy nem tetszene. Virágot vinni, kapni, az bejönne.
2016. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én passzív vagyok, és elsőre valószínűleg röhögnék nagyon, de azért alapvetően tetszene, ha a pasim meg akarna locsolni húsvéthétfőn. :) Csak mondjuk nem készülök semmi ajándékkal persze, úgyhogy utána meg az lenne kicsit ciki, hogy nem tudok adni a locsolásért cserébe semmit neki. :)
2016. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne barátom biztos jót derülnék rajta:D max meglepődnék elég erősen, de azért jól is esne:)

17/f/p

2016. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen,meglocsoltul egymást...csak nem kölnivel ;)

( +18 ) :D

19/F

2016. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A leszbikusok táborát erősítem már akkor, ha az is írva van.

Mi meglocsoltuk például egymást, bár inkább csak a jókedv, móka kedvéért. :)

2016. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Én biszex srác vagyok, mindig is fontosnak tartottam a melegek megítélést, a tudatlanság elhessegetését a témával kapcsolatban.

De!

Álljunk már meg egy szóra... A legtöbb mocskot, butaságot a keresztény egyházaktól kapjuk, és az ebből fakadó gyűlölet ette be magát sok átlagpolgár agyába is. A melegellenesség a kereszténység létrejöttétől datálható! A legnagyobb ellenségünk a vallásos bigottság. Aki enélkül nem szeret, az maximum nem érti, de ne foglalkozik vele. A gyűlölet a vallás oldaláról jön a legtöbb.

Emellett a melegek - jogosan - rendszeresen ekézik az egyházakat.


ÉS akkor én tartsam a hagyományaikat, tegyem az agyam, mint egy meghülyített átlagpolgár? Ugyanakkor tiszteletben tartom, ha valakinek vannak vallásos nézetei és tartanak hagyományokat. MAGÁNÜGY. Ezért sem erőltetheti senki, hogy melegek templomban házasodhassanak. A húsvéti locsolkodásra meg főleg nem kéne rátelepedni. Ezt tartsuk meg a hívőknek, vagy átlagos nemhívő heteróknak, akik kedvüket lelik ebben.

2016. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Izé, utolsó... A locsolkodásnak, ami egy népszokás, mi köze van bármilyen valláshoz? Nagyjából annyi, mint a csokitojást tojó húsvéti nyuszinak Jézushoz.
2016. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert férfi vagyok és a barátom is egy férfi
2016. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!