Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg nincs senki aki ehhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs senki aki ehhez hasonló lenne?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé elszabadultak viszonylag az olyan kérdések amikben azt fejtegetik emberek hogy miért nem akar senki komolyat, miért mindenki csak alkalmizik. Én speciel csak is komolyat keresek, ami korántsem annyira ritka mint tűnhet, de azért nem is túl gyakori, főleg az hogy bárki is vevő legyen arra amilyen én vagyok. Nem tudom, nincs senki aki egy biztos pontot keres a másikban, akivel kölcsönösen lehet egymásra számítani, akár jóban akár rosszban? És nem tartja túl unalmasnak azt ha nem bulikból áll az élet hanem inkább nyugisabb közös programokból? Kirándulás, filmnézés, közben egymásra borulás, stb... Aztán akkor abba már ne is menjünk bele hogy a világgal kapcsolatban bármiről lehessen beszélgetni. Ha előjövök valami kicsit speciálisabb dologgal akkor rögtön csak bambulás a válasz az emberektől, mert ő nem tudja hogy az mi és nem is érdekli. Én két ember világát akarom egy közössé tenni, nem mindent elhagyni és letompítani a sajátomból. Tanulni és tanítani.


Jönnek azzal is az emberek hogy az alkalmizásért az a felelős hogy nem szeretne senki lebukni... de kérdem én, senki nincs aki egyszerűen belátja hogy milyen a világ és közösen a párjával elfogadnák hogy titokban tartva, de lehet ezt úgy is csinálni? Hát jaj istenem majd lesz kézfogás ha eltakar egy sűrű bokor, vagy nem tudom, dugiban, minden percet kihasználva.


Erkélyen kezet fogni és csillagokat bámulni unalmas? Erdőben járni szintúgy? Nyelvekkel, a világgal, tudománnyal, kulturális dolgokkal foglalkozni? Nem csak a mindennapos apróságokkal, és nem állandóan csak az ágyban lenni nem elég izgalmas? Akkor legalább valami tippet kérnék arra, hogy hogyan tüntethetem el a vágyat ezekre. (Nem az öngyilkosság nem érdekel, egyelőre)


Bocsánat mindenkitől akinek az idejét húztam ezzel, többé nem fordul elő.

20/f



2016. ápr. 3. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Én pontosan ilyen párt keresek, amit te leírtál. Főleg most, hogy így megjött a jó idő, és nincs kivel eljárnom sehova... Értékes ember vagy :-)
2016. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, én is unom az olyan srácokat akikkel nem lehet beszélni kb semmiről. Ne add fel vannak azért értelmes emberek is. 25/F
2016. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok mint te, és a srác is akibe bele estem. El lehet vele beszélgetni filozófiai kérdésekről, pszichológiáról, akármi. A probléma annyi hogy sokáig anti-szociális volt, és besokallt önmagától, így most arra megy, hogy minél több sráccal tudjon lefeküdni. Értelmes kedves aranyos és minden, de tudja hogy én bele vagyok zúgva, így most nem vagyunk beszélő viszonyba sem már 1 hónapja, mert tudja hogy nagyon bánt ha arról kell beszélgetni hogy mikor milyen srácot vadászót le magának és sorolhatnám a szarságokat. Hozzá tenném, ha sok erőfeszítés, de minden oroszlánt meg lehet szelídíteni.
2016. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,én is hasonlóan látom a dolgokat,de sajnos még én sem találtam senkit,akit szintén ez érdekelné.

21/F

2016. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A napokban én írtam ki egy ilyen kérdést és a válaszok eléggé elszomorítottak hogy mindenki csak alkalmit akar... Én speciel nagyon szeretek kirándulni:D, és érdekelnek a tudományos dolgok is:)

Ismerkedni viszont nehéz nagyon egyrészt mert fiatalabb vagyok..más részt, mert mindenki csak..azt szeretné..de nem adom fel, hiszek benne, hogy előbb vagy utóbb lesz egy párom aki hasonló, mint én, de végső elkeseresedésemben is lenne annyi méltóság bennem, hogy nem fogok alkalmizni..én nem tudok úgy lefekdüni valakivel, hogy nem is ismerem..kitartás;)

2016. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Ahhoz képest, hogy nem ritka, nehezen találok ilyen felfogású embert, a korosztályomban .:) De nekem szimpatikus ahogy felvázoltad.

20L

2016. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem vágyik erre mindenki:) Normális srácra. Én pl pont azért akarok fix szexhavert, mert akkor nem csak szex, de mégse kapcsolat. A gond az, hogy sokan a kapcsolat mellett vágynak új partnerre is. Ezt pedig nem tudják megbeszélni, elfogadni. Mármint ha most komoly kapcsolatról beszélünk. Én azt látom körülöttem, hogy akik évek óta együtt vannak azok szeretik egymást és elfogadott ha a néha mással is dugnak. És tudom most majd azt mondjátok, hogy ez nem normális. Én meg azt mondom, hogy igen. Jobb mint a titokban félredugás. Ami sokszor van. A dugás néha csak arról szól, hogy a szexuális vágy "kielégüljön" de semmi érzelem. És ezt szerintem minden férfi tudja, hogy így van. Nem? Remélem nem szóltok le érte és átgondoljátok :)
2016. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Ja és amit írtam azt nem 1 hét után értem. Hanem mondjuk 2-3 éve együtt vannak és akkor mondjuk már nem annyira kívánják egymást, de azért szeretik egymást, de fiatalok és hát tetszik nekik más is.
2016. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A kedves kérdező rátapintott, én is valami ilyesmit keresek :)
2016. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen igaz. Én is hasonló embert keresek mint az előttem szólók. Egyszer alkalmam nyílt volna, hogy elveszítem a szüzességem, de nekem kellett az az érzelmi plusz. Az ismerősöm pedig folyton csak azt hajtogatta, hogy nem kell viazont a gátlásaim nem engedték. Eléggé visszahúzódó és félénk vagyok hála az introvertált személyiségemnek. Az alkalmi kapcsolatot én személy szerint elítélem, de nem jobban mint akik a párjuk mellett másokkal fekszenek össze, nem is értem miért nem elég 1 ember arra, hogy kielégítse sexuális vágyait. Végsőként pedig remélem mindenki aki szeretne egy állandó kapcsolatot megtalálja a szerelmet.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!