Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg nincs senki aki ehhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs senki aki ehhez hasonló lenne?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé elszabadultak viszonylag az olyan kérdések amikben azt fejtegetik emberek hogy miért nem akar senki komolyat, miért mindenki csak alkalmizik. Én speciel csak is komolyat keresek, ami korántsem annyira ritka mint tűnhet, de azért nem is túl gyakori, főleg az hogy bárki is vevő legyen arra amilyen én vagyok. Nem tudom, nincs senki aki egy biztos pontot keres a másikban, akivel kölcsönösen lehet egymásra számítani, akár jóban akár rosszban? És nem tartja túl unalmasnak azt ha nem bulikból áll az élet hanem inkább nyugisabb közös programokból? Kirándulás, filmnézés, közben egymásra borulás, stb... Aztán akkor abba már ne is menjünk bele hogy a világgal kapcsolatban bármiről lehessen beszélgetni. Ha előjövök valami kicsit speciálisabb dologgal akkor rögtön csak bambulás a válasz az emberektől, mert ő nem tudja hogy az mi és nem is érdekli. Én két ember világát akarom egy közössé tenni, nem mindent elhagyni és letompítani a sajátomból. Tanulni és tanítani.


Jönnek azzal is az emberek hogy az alkalmizásért az a felelős hogy nem szeretne senki lebukni... de kérdem én, senki nincs aki egyszerűen belátja hogy milyen a világ és közösen a párjával elfogadnák hogy titokban tartva, de lehet ezt úgy is csinálni? Hát jaj istenem majd lesz kézfogás ha eltakar egy sűrű bokor, vagy nem tudom, dugiban, minden percet kihasználva.


Erkélyen kezet fogni és csillagokat bámulni unalmas? Erdőben járni szintúgy? Nyelvekkel, a világgal, tudománnyal, kulturális dolgokkal foglalkozni? Nem csak a mindennapos apróságokkal, és nem állandóan csak az ágyban lenni nem elég izgalmas? Akkor legalább valami tippet kérnék arra, hogy hogyan tüntethetem el a vágyat ezekre. (Nem az öngyilkosság nem érdekel, egyelőre)


Bocsánat mindenkitől akinek az idejét húztam ezzel, többé nem fordul elő.

20/f



2016. ápr. 3. 16:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül, én is kb. hasonlót keresek, mint amit leírtál. Ahogy látom a válaszokból legalább egy páran vagyunk így :) Csak valahogy nem találunk egymásra. Mindenesetre ne add alább szerintem, előbb-utóbb biztos megtalálod a párod (én is ebben reménykedem).
2016. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom sokunk vágyát megfogalmaztad.

A kérdésre válaszolva: persze, hogy vannak, de mint ahogy talán Te is, sokan belefáradtak a sokszor reménytelennek tűnő keresgélésbe és próbálkozásba.

2016. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, nem vagyok egyedül aki így gondolkodik. 25/f
2016. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ú köszönöm srácok, már én is azt hittem hogy egyedül vagyok ezzel, de sikerült visszaadnotok a hitemet. Remélem mindannyian találunk majd egy ilyen fiút. :)

19/F

2016. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek mind hihetetlenül jól estek. Én javaslom ha már így ide lettünk ennyien egy rakáson, hogy ne is feltétlenül nekem írjon mindenki hanem egymásnak, nem érezném jól magamat ha hirtelen több emberrel leállnék egyszerre levelezgetni, és ti is jobban jártok. De ez már így is egy kész csoda :)
2016. ápr. 3. 23:46
 16/21 anonim ***** válasza:

Írhat nekem is aki szeretne :)

(11-es válaszoló voltam)

2016. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen fiút keresek, de sajnos eddig nem találtam :( 21F
2016. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

17-es válaszoló,beszélgetünk? :)

21/F

2016. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem is lehet írni. :)

26/F

2016. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem vannak ilyen fiúk (és ahogy olvasom, vannak), mert én is ilyen típusú vagyok, és szeretném, hogy a majdani párom is a szerelmet, a szeretet keresse, ne csak egy éjszakai orgazmust...

Én inkább várok, hogy majd egy olyan fiú forró ölelésébe zárjam magam, aki tényleg szeret, és akit viszont szeretek :)

2016. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!