Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki semmit sem tud a homoszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki semmit sem tud a homoszexualitásról, nem is érdekli a téma, az miért fröcsögi a melegellenes érveket?

Figyelt kérdés

Többször találkoztam már ezzel a jelenséggel itt is, meg máshol is, főleg posztok, képek alatt.


Példa:

Volt egy érdekesség, miszerint 2 fiú pingvin felnevelt egy kis pingvint.

Erre nem egy olyan komment volt alatta, hogy "na már ők is kezdik", "ők is majd felvonulnak" meg "micsoda rendellenes, természetellenes" stb.


Tehát a természetben is előfordul, ott volt az élő példa rá, és akkor nem egy ember mondta rá, hogy "természetellenes". De miért?

Komolyan ha valaki látja, hogy ez bizony természetes, mert előfordul majdnem minden gerinces állatnál, akkor hogyan mondhatja azt, hogy természetellenes?


Ha valakit nem érdekel a homoszexualitás, az miért szajkózza össze-vissza a melegellenes érveket? Ezek az emberek tipikusan olyanok, hogy ha valaki elmagyarázza nekik, hogy bizony nem úgy van, ahogy ők gondolják, akkor meg szimplán rávágják, hogy "akkor is rendellenes" és a vita le van zárva.

Akit nem érdekel a téma, nem is tud róla szinte semmit, az miért pocsékolja az idejét arra, hogy ilyen posztok alá melegeket mocskoló érveket, kijelentéseket írogat?

A véleménynyilvánítás 1 dolog, de az ilyen embereket meggyőzni sem lehet.


Mire jó ez? És nem egy szülőt is láttam már ilyeneket írogatni!



2016. ápr. 6. 09:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer láttam a videa.hu-n egy felhasználó által összevágott meleg szexvideót, amibe a kedvenc jeleneteit tette be különböző meleg filmekből. De a videóba egy csomószor bevágott olyan szövegeket, amiket ő maga írt, hogy "A homoszexualitás felsőbbrendű." vagy "Az élet kezdeti szakaszaiban, sejtszinten és a kezdeti többsejtű életformák között csak egy nem volt és ezért az élőlények a saját nemükkel szaporodtak. A heteroszexuális szaporodás egy mutáns leágazása az eredeti állapotnak, ami alapból a saját nemen belüli szaporodást pártolja. A Föld bolygón mióta megjelent az élet, azt többségében homo szaporodású élőlények uralták."

Na az ilyenekre mit lehet mondani?


Csak mert agyatlan idióták az LMBT-k közt is vannak.

22/F, biszex

2016. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Mert buták és büszkék is erre.
2016. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%

Engem személy szerint az idegesít hogy egy meleg egy leszbi vagy bi.ember kiír egy kérdést mert valamit nem tud vagy segítség kell neki erre megrohamozzák a kérdést a heterok és belekötnek mindenki és provokálnak.

Hisz nem pont amiatt lettek a kategóriák hogy nekik ne kellejen ilyet látni??

A lényeg amit előttem is írtak idióták és nincs jobb dolguk mint hogy másokat cseszegetnek!

2016. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
24%
Nekem alapvetően nincs bajom a melegekkel de attól hogy vannak fehér egerek vagy 3 lábú kiscsibék még nem ez a természetes állapota az adott állatnak. Ugyan ez a melegekkel is. Attól hogy előfordul az állatvilágban még nem ez az alap "természetes" állapot.
2016. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%

Azért van ez, mert ezek a homofób emberek a tudat alatt egy mély lelki torzulásban vannak. Boldogtalanok (bár ezt maguknak sem vallják be), s emiatt foglalkoznak másokkal. Ha egyszer én boldog vagyok, akkor mit érdekel engem az, hogy ki mit csinál, vagy ki hogyan él? :)


A kedvencem az, amikor egyes jobboldali emberkék ordibálják, hogy a melegek miatt fogy a népesség és öregszik a társadalom. Mondják ezt olyan 35-40 éves emberek, akiknek nemhogy gyerekük nincs, de még meg sem nősültek. Ez esetben is arról van szó, hogy fáj nekik az egyedüllét, s a saját bánatukat egyszerűbb másokra hárítani. :)

2016. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%
Joga van hozzá. Ennél jobb válasz nincs.
2016. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Mert amit nem ismerünk, attól félünk. Ha félünk, akkor agresszívek leszünk. Ráadásul ezeket az alap emberi érzelmeket és gyengeségeket a hatalom kiválóan tudja manipulálni, és a saját érdekében fel/kihasználni.
2016. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
12%

Mit kéne róla tudni, azon kívül, hogy két pasi egymással khmm...?

Nem ufók, hogy tanulmányozni kelljen a homoszexualitást.

Fogadd el, hogy amíg vannak melegek, addig homofóbok is lesznek, mert nem valami természetes amit csinálnak.

2016. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 kovpet ***** válasza:
81%

"Kedvenc" érvem ez a "nem természetes".

Mintha a számítógép, a villamos vagy a bicikli az lenne... mit számít, hogy természetes-e valami? Nem használtok műanyag zacskót? Az sem természetes. Nosza, gyűlöljük. :)

2016. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább azt nem értem, hogy aki a homoszexualitást undorítónak, betegségnek, természetellenesnek tartja, az mi a francot keres ebben a kategóriában? Miért kell egy csomó kérdést az ilyen embereknek teleböfögnie?

Ennél a kérdésnél is vannak mocskolódó, undorító válaszok, pedig gondolom direkt azért hozták létre a "Homoszexualitás" kategóriát, hogy az ilyen embereket el lehessen kerülni.


Mellesleg én szimplán azt gondolom, hogy aki állandóan beszólogat a melegeknek, meleg témához, az szimplán látens homo-, vagy biszexuális. Egy normális heteroszexuális, aki nem akar magában rejtegetni semmit, egyszerűen nem foglalkozik a melegekkel.


Hogy a francba lehet az természetellenes, ami a természetben előfordul??? Ezt magyarázza már el valaki! Csak azért, mert valakinek nem áll fel 2 férfire a farka, már mindjárt természetellenes? Érdekes módon a leszbikusokra soha nem hallottam még a természetellenes szót. Szánalmas az, aki csak a farkával tud gondolkodni, és a farka határozza meg a természetesség mércéjét is. Szerintem inkább ez a szégyellni való így 2016-ban.

2016. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!