Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van a melegeknek olyan felisme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a melegeknek olyan felismerést segítő szimbólumuk, mint a leszbiknek a hüvelykujjon lévő gyűrű?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 01:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
nem úgy pukiznak, hogy "prrrr", hanem, hogy "hhhhh" :D na jó, ez nem igaz :) de a rózsaszín ruhadarabok indokolatlan mennyiségű használatából már erősen gyanakodhatsz :)
2016. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%

Van

- kicit pöszhe, tszhuki beszhéd

- kígyózó léptek: úgy jár, mint egy nő, akinek épp megjött teljesen váratlanul és emiatt dühös

- táncol! folyton, mindenhol, mindent, mindenkivel...

- a lányokkal barinős a viszonya, a fiúkra vagy fúj, mint a macska, vagy odavan értük

- csinni, mindig csinni

2016. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Aki rózsaszín inget vesz fel, az búzi.
2016. ápr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ez a huvelykujjon a gyuru cimu sztori nem csak a leszbiknel van hanem ugyan ugy a melegeknel is mert pl. en is ott hordom :)
2016. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok, de én úgy próbálom jelezni, hogy egy szivecskét csináltam a kezemre a meleg zászló színeiből. Amikor akarom, leveszem a pulcsim és lehet látni. Így nem kell aggódnom amiatt, hogy bárki meglátja a suliban :) Minden meleg ismeri, úgyhogy ilyesmivel könnyen jelezheted.
2016. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es, még ez sem, ismerek olyan srácot, aki a hüvelykujján hord gyűrűt és heteró.

Bárcsak lenne ilyen jel! Többször tetszett már olyan fiú, akiről azt mondták, hogy meleg, meg én is azt gondoltam, aztán nem volt az és koppantam.

2016. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Ez elég furcsa..ha a melegek rózsaszínben járnak és cuki dolgokat csinálnak, akkor én miért csak a metált szeretem? és miért katona akarok lenni? és miért hordok legtöbbször olyan pólókat amelyeken valamilyen horrorisztikus dolog van? jaaa és mégvalami: én képtelen volnék rózsaszínben virítani, amikor a kedvenc színem eleve a fekete:) (nem vagyok sátánista amúgy, csak ezeket szeretem és csak arra gondoltam hogy azok akik általánosítanak egy eleve alaptalan és bunkó dolgot mások külsejére nézve, azoknak leírom hogy én itt vagyok és nem ugrálok rózsaszínben, és senki meg nem mondaná hogy én meleg vagyok :D :P)

a kérdésre válaszolva egyébként én nem tudok olyan felismerést segítő szimbólumokról amik arra utalnának hogy ki meleg és ki nem..esetleg ha látsz valakinél szivárványzászlót :) de amúgy ha van és én így azt mondtam hogy nincs akkor bocsi :D

2016. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, mert a meleg ismerőseim többsége utálja a rózsaszínt. Személy szerint én is inkább a feketét kedvelem, de a többség is ha színesen akar öltözködni, akkor inkább választ erős színeket(vörös, királykék, stb.). A rózsaszín inkább a menőnek tűnni akaró srácoknál volt divat, kb. 5 évvel ezelőtt. Sajnos nincs semmi szimbólum, vagy valami univerzális megkülönböztető, pedig megsegitené a randizást...
2016. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na má megint a homofób tájékozatlanok xd én utálom a rózsaszint :D na hoppá, csak a lányokon néz ki jól :D de ott is ízlésesen mert amugy meg hányni tudnék ha televan rózsaszínnel :D oh juteszembe homofobok tudtátok hogy a legtöbb rózsaszín pólot viselők a hetero társadalomba tartozik :D ujabb hoppá.. :D ez annyira nem megmondható, lehet a legjobb haverod meleg vagy mi, naés? :D fogadjunk hogy ő az egyedüli aki azért a legjobb haverod mert meghalgat téged, bíztat ha valamit nem mersz megtenni, talán be is csajoztat :D ott van amikor a legnagyobb sz*rban vagy :D na láthatjátok csúnyán is tudok írni, sőt beszélni is :D de csak akkor ha ideges vagyok vagy, mert tényleg nem lehet valamire mit mondani, akikre ti gondoltok azok a dísz b*zik :D veszélyes kategóra :D mint heterók között minden olyan ember aki nem a normális kategóriába tartozik akinek semmi baja a homoszexuálisokkal, de vissza térve a kérdésre fogalmam sincs milyen jelzés van :/ ha lenne és akár itt akár máshol meg lenne mondva azt nem csak a melegek, bik, lezbikusok ismernék hanem ugy ahogy olvashatjuk a homofóbok is ugyan úgy megnéznék hogy keresztbe tegyen minden olyan embernek aki szerintük nem olyan 'normális' mint ők, ezzel megkönnyítve hogy kilegyen írtva ez az 'eltorult' réteg, az persze egyik fejébe se fordul meg hogy ha sikerülne ezt a réteget kiirtani akkor is születne olyan aki saját neméhez vonzódik mert ezzel nem lehet mit csinálni na hagyjuk, szóval nem nem tudom, de azért jó lenne ha lenne ilyen jel :)
2016. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok

bocsánat azért a kevés helyesírási hibáért, telefonról irtam :S

2016. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!