Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgalmas sztorikat történeteke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgalmas sztorikat történeteket szeretnék olvasgatni. Nektek volt már ilyen? A többi lent.

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék sztorikra, persze nem muszáj névvel, de kinek volt már olyan tapasztalata, hogy mondjuk egy konditerem öltözőjében egymásra indultak és hatalmas szex lett belőle? Vagy uszoda, vagy strand bármi ami érdekes. Hogyan lehet úgy közeledni a másikhoz hogy érzi, mind a kettőnek erre van szüksége? Hogyan lehet merész egy ember, aki így bepróbálkozik? Esetleg az ilyen alkalmakat keresni kell, vagy szimplán a szerencse és a véletlen műve? Érdekelne aktív és passzív szemszögéből ilyen történet. Akár hetero is írhat ha volt már ilyen jellegű dologban része. Vicces izgalmas dolgok ezek, az is foglakoztat, valakinek ebből alakult-e ki komoly párkapcsolata. Ez csak kíváncsiság szeretem az érdekes sztorikat, szívesen venném ha írnátok párat nekem. :))))) ffi25/p

#meleg #kapcsolat #sztori #radar #gaxdar #biszex hetero #pár szerelem
2016. ápr. 10. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvasgasd, csináld.
2016. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Privátban leírom.
2016. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es :) De érdekelnek az ilyen sztorik. Sztem ebben semmi rossz nincs :D ÉS ha vki olyan sztorit ír hátha ad kezdő lökést ahhoz, hogy én is merészebb legyek :)
2016. ápr. 13. 00:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz!
2016. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sándor Cseresz válasza:
46%
Egyszer volt átmentem barátomhoz hogy ott alszok. Ő este ki találta h bemegy városba. Nekem ne volt ehhez kedvem. 9 ora lehetett, ugy gondoltam elmegye furdeni es picit kenyesztetem magam . Állo farokkal elmente furdeni. Az anyja ott állt elottem ledobbenve. Majd megszolalt h furodjek nyugodtan. Bent maradt, leult a wc-re. Nagyon jol nezett ki mikor lehuzta a bugyijat. Bent fekudtem a kadba, elkezdte huzogatni a farkamat. Megkerdezte nem e moshatja meg a hátam. Mondom miert ne... Mondta álljak fel a kádbol. Na erre nem szamitottam ... felalltam.. Őt nem erdekelte , nem zavarta amit latott. Veletlen ossze vizeszte a ruhajat majd levette a polojat. Nekem ettol egybol megindult a merevedés. Ott álltam vele szembe es a farkam emelkedett. Megfogtam lehuztam a bort rola. Majd ugy hagytam. Meglátta és megjobban levetkozott. Leszopott én kinyaltam . Megkerdezte nem e lesz ebbol baj ? Aztmondta nem .. nyugodtan rakjam be. Bele raktam. A Haverom pomt jott haza. Benyit meglatott ahogy dugtam az anyját (mostoha anyja volt) Oda mentem hozza majd lehuztam a gatyajat. Neki is állt a farka. Elkezdtem neki verrni majd a mostoha anyja átvette .. Elkezdte szopni én még mindig dugtam. Majd 10 percre rá mind2 en az arcara elveztunk.. nagy orgia volt.. Este baratommal aludtunk egy agyba. Kovertul egymasnak. Ő leis szopott .. Azota naponta járok át hozzájuk.
2016. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mázlista :D
2016. szept. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!