Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lenne érdemes elkezdeni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne érdemes elkezdeni? (többit lent) 20/f passzivnak érzem magam

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy szeretnék tanácsokat kérni :/ szűz vagyok senkivel nem voltam, senki olyan ismerősöm nincs és az a baj, hogy sokat gondolkoztam az utóbbi időben és hát ugy döntöttem belekezdek, a baj az hogy hol vagy miképpen :S haverkodjak, ismerjek meg valakit aki szimpi és be is jönne meg beavat, mert az igazat meg valva nem akarom a "szüzességem csak úgy oda adni" :/ de úgy őszintén én szívesen :S próbálnám ki több emberrel, nem egyszerre persze, hogy milyen lehet másokkal is, de ahoz meg az kéne, hogy már túl legyek az egészen és normális emberkékkel ismerkedjek meg :/ és itt van az én dilemmám :S amit egyszerűen muszáj tőletek megkérdeznem :S valaki help nem akarok valami hímringyónak tünni :S nem tudom hogy ez jön-e le abból amit leirtam

2016. márc. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én interneten kezdtem az ismerkedést, felregisztráltam oldalakra és ismerkedtem szimpatikus korombeliekkel. illetve ha van olyan barátnőd (lányoknak szerintem bátrabban el lehet mondani ilyesmit), akinek el mered mondani, akkor megkérhetnéd, hogy kísérjen el meleg szórakozóhelyre..mármint ha pesti vagy, más városokról nincs annyira infóm, hogy van-e ilyenre lehetőség. de én pl, amikor elmondtam pár barátnőmnek, egyből mondták hogy van meleg haverjuk, majd bemutatnak meg ilyenek:D így is lehet ismerősöket szerezni
2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha :D értem, köszönöm a választ :)
2016. márc. 21. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Magam is ennyi idősen kezdtem férfivel. :)

Szerintem regisztrálj valamilyen meleg társkeresőre fényképpel vagy anélkül, és aki szimpatikus, annak írj. A legjobb az őszinteség; nagyon röviden elég beleírni a levélbe hogy mire vagy kíváncsi, mi érdekel és hogy elsősorban tisztába szeretnél kerülni magaddal. Sokan nem írnak majd vissza, mert ez szimplán sajnos ilyen aztán lesz olyan bőven aki válaszol, beszélgettek, utána pedig találkoztok is. :)

Ezek után már minden megy a maga útján! :)


Én is így ismerkedtem meg életem párjával, azóta is együtt vagyunk - közös életet építettünk fel magunknak. :)

Szóval nem ilyen "egyszerű" mert sok dolgon át kell menni, de minden alakulni fog. ;)

2016. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!