Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal srácok szoktak járni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok szoktak járni Magnum szaunába vagy Szauna 69 be?

Figyelt kérdés

Mert én voltam magnumban fiatal napon de nem volt senki, ha szoktak menni ezekbae akkor mikor?


22/f



2016. ápr. 20. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam a szauna 69-ben, de akkor is le volt beszélve, hogy valakivel megyek oda. Én pont ezért sem szívesen mennék egyedül, mert fölösleges pénzkidobás, ha senki sincs ott. (Nem felhívás akart lenni, van kivel mennem, de amúgy se járok egyikbe se. :D) 24/f
2016. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam a Magnumban. Vicces volt. Nyugdíjas papák nézték a kívánság kosarat a társalgóban. Egyáltalán nem volt higénikus. Végig fáztam. Plusz egy kellemes lábgombával tértem haza.
2016. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
adnak papucsot nem? akkor hogy tértél haza lábgombával? :D
2016. ápr. 21. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom hol vannak, amikor én voltam fiatal napon, nekem is kereken 0 fiatal volt rajtam kívül.
2016. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt papucs.
2016. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pedig szoktak adni, nekem is adtak a magnumban :D
2016. ápr. 22. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a fiatal nap..? Hogy van meghirdetve? Hány éves korig? Mi a célja, s kik járnak akkor?
2016. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én is lent voltam magnumban párszor fiatal napon, de az leginkább az idősebbeket vonzza, hátha...

amúgy ha valaki lenne, akivel mehetnék, mennék :)

25/f

2016. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!