Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szokott valaki a SZAUNA 69-be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki a SZAUNA 69-be járni? Milyen hely? Milyen emberek járnak oda? Kort is írj kérlek!

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel. :)

29F/sub-passzív

2016. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jó hely vegyes a társaság de kulturált
2016. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

2x voltam, érdekes élmény...


A bezárkózós résszel nincs gond, mondjuk kicsit zavart, hogy a szomszéd kabinokból hallatszik minden :D


Inkább az zavart, hogy zuhany közben néznek. Mint húst a hentesnél.


Szexelni mentem, mindkétszer partnerrel.

2016. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a kor összetétel?
2016. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy haverommal szoktam lejárni lógatni a rönköt:D


18-80 év kb.

2016. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly hogy 80 évesek is vannak?
2016. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lennének akár 80 évesek is ott ? Az én apukámmal (az anyukám elmesélése szerint) még 85 éves korában is isteni volt a sex. (Gondolom az ö elvárásuknak megfelelöen) Arról már nem is beszeszélve, hogy mennyi apakomplexusú fiatal rohangál a világban. Példának okáért említem meg, hogy én már 3 éve vagyok együtt egy nálamnál 21 évvel fiatalabb sráccal. Tényleg a fiam lehetne, de nem erröl szól a kapcsolatunk. Nekem jólesik öt egyengetni az útján, hiszen nincsen gyerköcöm. Neki viszont jólesik, ha egy kicsit az apukája szerepét vállalom át. A szexben pedíg mindenben egyetértünk. Egy partnerkapcsolat müködésének legalább a fele döl el az ágyban. Mi szerencsére megörülünk egymásért. Aztán azt se feledd, hogy te is leszel még idösebb..... tehát ne csodálkozzál semmin.
2016. febr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

# 6/7


Persze hogy vannak idősek, nem is kevesen.


Amikor először mentünk le haverommal akkor még törcsiben nyomtuk egy jó ideig,mert szégyenlősek voltunk. Aztán 1-2 óra múlva levettük,mert végül is jó méretünk van és nincs mit szégyelljünk rajta:D


Na ekkor kezdtek el jönni az idősebb fószerek,néztek követtek és próbáltak mindent megtenni hogy lecumizzanak.


Elhajtottuk őket unokázni :D


A Szauna69-et én baráti társasággal ajánlom,egyedül nem igazán..mert rád repül a sok öreg. És bizony erélyesnek kell lenni hogy koccoljanak.

Persze kivétel ha izgat ha egy 60 év feletti "úr" csorgatja a nyálát rád :D

2016. febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!