Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tűnnek el legtöbb esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miért van az, hogy ha elkezdek írni/ismerkedni merg fiúkkal pár nap után eltűnnek?

2016. ápr. 27. 16:34
 1/10 A kérdező kommentje:
*Meleg, bocsi
2016. ápr. 27. 16:35
 2/10 tarnai ***** válasza:
100%
mivan?
2016. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszleg mert nem tetszel nekik külsőre, vagy a stílusod, vagy csak mert egy utolsó parasztok és ennyit is érnek és inkább kár velük foglalkozni :D
2016. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már csak így van. Nekem is ez a tapasztalatom. Nem egyszerűbb meg írni hogy kösz de nem?
2016. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En is sokszor voltam igy.

Lehet hogy nem tetszel nekik. Vagy a koroddal van bajuk. Vagy pusztán csak bunkó parasztok..

Nem kell ilyenekkel foglalkozni es kesz.

15/F

2016. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mert nem kellesz, ilyen egyszerű. vagy csak szórakozott egyet vagy rájött, hogy nem passzoltok, talált jobbat, ilyenek...
2016. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A felfokozott érzelmi állapot után átgondolja , újragondolja és lehet h a távolság , bátortalanság lessz urrá rajtuk ! Mást nem nagyon tudok elképzelni .
2016. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha az van, hogy az ember megnyit egy levelet, látja, hogy hosszú és mondja majd este ír. Aztán elfelejti. Írj rájuk újra. Mondjuk én próbálok csak akkor levelet nézni ha tudok válaszolni is, mert én is utálom ezt. Sajnos azonban megesik. :(
2016. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor voltam így.

Gerinctelenek, nem tudják megmondani, hogy az elején még jó bulinak tartották, aztán beijedtek. Inkább lelépnek szó nélkül, aztán persze neked fáj.

2016. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kamuzott és kiderülne, ennél rosszabb ha kamuzik és mégis találkozik veled és ott derül ki, hogy nem akinek hiszed...
2016. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!