Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megkeseredett, kollégájukat...

A megkeseredett, kollégájukat ugráltató nőket miért csalja a legtöbb esetben a férjük?

Figyelt kérdés
Már nem egy esetben figyeltem ezt meg. A gonosz megkapja a büntetését?
2016. márc. 4. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Sokuk azért keseredik meg, mert egy idő után a férjnek már nem elég vonzó és nem hajlandó törődni vele. Aztán a frusztrációt a munkahelyen a munkatársakon vezeti le.


És mivel felnőtt férfiről beszélünk szexre szüksége van, így máshol keresi.

2016. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Húha, Mancika a könyvelésről rálépett a töködre, és most is gyakorin jól megmutatod, hogy milyen kemény csávó vagy?
2016. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3. Magadra ismertél :-D
2016. márc. 4. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ok-okozati összefüggés van a két dolog közt. Csak az nem biztos, hogy mi a sorrend (előbb a házisárkány-utóbb a megcsalatás, vagy fordítva).


De igazából nem számít a sorrend. A fő tanulság a dologból az, hogy rongy embernek rongy lesz a párja is.

2016. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
A kedves empatikus noket is legtobb esetben csalja a ferjuk.
2016. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
És a csicskák ugyan honnan tudják, hogy a főnökasszonyt csalja a férje? Tartották a gyertyát? :D
2016. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szingli, kollégákat csesztető emberek hogy kapják a büntetést?
2016. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Azért csalja őket a férjük, mert egy gyáva puhapöccsss, aki nem mer elválni. Inkább félrekefél, amíg a felesége eltartja a családot.

És megkapja a büntetését, ha egyszer az asszony kivágja, és fizetheti a gyerektartást, a maradékból meg próbáljon megélni.


Téged meg azért ugráltat, mert csicskának vagy csak jó.


Remélem, szép vagy. Mert ilyen belső értékek mellett gáz, ha ennyit se tudsz felmutatni.



Én egyébként azt figyeltem meg, hogy minden cégnél van egy toszatlan szingli, aki mindig azt lesi, kinek mikor megy végre tönkre a házassága. És egyfolytában kavarja a xart.

Hiába riszálja magát, évek óta nincs senkije, mindenkinek legfeljebb du.gni kell. :)

2016. márc. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szedted ezt a statisztikát, de én inkább azt látom, hogy a szelídebb, naivabb, kedves, engedékeny, jóindulatú nőket csalják meg inkább.


Ilyen ezoterikus maszlagokban meg nem hiszek, hogy az Istenke, vagy a jó sors, vagy az univerzum megbünteti a "gonoszokat". Ismerek néhány rosszindulatú embert, akibe nem sok lélek szorult, átgázol mindenkink, mégis megvan mindene.

2016. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
ezeket még a férjük sem bírja elviselni.Azért csalja.A férj is csak azért kell az ilyennek, hogy azt is ugráltassa.
2016. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!