Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt szeretném meg kérdezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném meg kérdezni hogy a gay. Randi.hu oldal ingyenes és hogy mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
(normális válaszokat szeretnék kérni és olyanokét akik használják vagy használták az oldalt :D)

2016. ápr. 27. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó, én is fent vagyok habár még nem jött össze semmi onnan. Eléggé ismert lett már rengetegen vannak fent, igaz arccal nem sokan farokkal annál inkább
2016. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz pontosan? A randi.gay.hu-ra?

Az ingyenes, de szerintem nincsenek rajta olyan sokan, mint például planetromeo.hu-n.

2016. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rosszul írtam ki az oldal nevét XD

randi.gay.hu-ra gondoltam

2016. ápr. 27. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A megyémre szűkítve jó ha 10-15-en vannak fenn, akik fel is járnak... Szóval nekem nincs jó tapasztalatom, ja meg persze választ se kaptam senkitől :D Bár asszem, csak egyvalakinek írtam, de hát ez sajnos megszokott dolog meleg körökben...
2016. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem ismerek senkit aki meleg lenne igy tök nehéz :(
2016. ápr. 28. 05:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt elég könnyen találsz, de inkább a planetromeo.hu-t ajánlom, persze ott is sok a felfuvalkodott p-cs, aki válaszra se méltat :D De azért elég rendes srácba is belefutottam már ott, kapcsolatom is lett onnan.
2016. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!