Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon tényleg nincsen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon tényleg nincsenek ilyen helyes bi/meleg fiúk? Vagy mind "foglalt", nem ismerkedik?

2016. ápr. 30. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
na, ki nézte végig ezeket? senki? :D
2016. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre milyen választ lehet adni?

De, vannak helyes nem heterók. Köztük sokak szerint én is ;)

2016. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bőven akadnak társkeresőkön, csak neked is jól kell kinézned, hogy szóba álljanak veled.
2016. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Itt nem vállaljuk fel annyian, akik fel is vállalják, azok Pesten vannak. Én vidéki vagyok és komoly párkapcsolat érdekel csak, alkalmi nálam kizárva, szóval online nem is próbálkozom már, élőben meg...nem is nagyon tudok.:$ Szerintem sokan vannak még így. A másik dolog meg, hogy írogattam már srácnak itt, aki azt mondta, helyes és amikor cserére került a sor...hááááát, pont nem volt az, hogy szépen fogalmazzak. Én mondhatom, hogy helyes vagyok, amiről tudom, hogy igaz, de egyrészt persze hogy mindenkiben benne van az, hogy hazudok, vagy túl félénk és egy kis idő után eltűnik, vagy elhiszi, majd amikor Fb cserére kerül a sor, akkor túl lányos/férfias/kisfiús/vékony/stílusos/sápadt/napbarnított stb vagyok nekik, így ebből se lesz semmi, mivel mindenki a neki személyre szabott 10/10-est várja és kötelező, hogy randi vagy semmi legyen, mivel két meleg srác nem barátkozhat csak úgy.-.-"



Ui.: Egyébként meg én is valamennyire androgün vagyok, bár van, aki szerint egyáltalán nem és van, aki összetéveszt egy csajjal. Nagy szemek, tökéletes haj és finom arcvonalak- oké megértem. Peter Capaldi szemöldök, ádámcsutka, ami képes átvágni az égboltot- hogy? mi?:D

2016. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"Bőven akadnak társkeresőkön" - én egyáltalán nem így látom...
2016. ápr. 30. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Shawn Mendes nem meleg :D
2016. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom. :) Attól még lehet az esetem. :)
2016. ápr. 30. 21:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Shawn Mendes jól néz ki. A kérdező csupán hasonlítás képpen rakta ki. A 4 es válaszolónak pedig igaza van. A társkeresőkön sok a kamus vagy az idősebb. Engem főként a 30+ korosztály talál meg akiket nem keresek. Ha az illető netán beleférne a korba az pedig szex partnert keres. Rengetegnek még normális képe sincs kirakva, de a péniszéről vagy az ánuszáról igen. Élőben az ismerkedés nagyon nehéz mivel nincs az emberre nincs ráírva az orientációja.


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak ajánlott jól elkerulni őket, mert tudják hogy doglenek utánuk a népek, így gerinctelen rohadekoka válnak. Ez van a sráccal is akibe bele estem.
2016. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyes srácok bunkók lesznek elég hamar. Mert rájönnek, hogy kapósak és azt hiszik bármit megtehetnek másokkal. Tapasztalat. Bár alapba a linkeskedés kezd szokás lenni. PL képcsere után elfelejt válaszolni...:( Amúgy vannak. Én voltam már helyes sráccal, de kezdő volt. Később elég bunkó lett.:(
2016. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!