Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt meleg Eurovizió fanok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt meleg Eurovizió fanok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak :)
2016. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Eurovízió egyébként is szinte 100%-ban meleg rajongókból áll. Nem véletlen, hogy az utóbbi években már a szívárványzászló is ott van minden eseményen. Hálistennek a közmédiának kötelező az élő felvételt leadni és a meleg csókok látszódnak.
2016. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. 12.-én lesz szerenádunk szóval nagyon gondolkozom rajta, hogy el menjek-e, mivel nem akarok lemaradni :)


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, egyik legjobban várt esemény az évben. :) Ha közelben lesz, szeretnék majd kimenni is.

19/f

2016. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 válaszoló. Én is igy vagyok vele :D tavaly Bécsben volt, de akkor még nem érdekelt annyira, de mostmár nagy rajongója lettem :3 az ideit körülbelül Francia vagy Oroszország nyeri, szóval nem lesz túl közel, de megéri várni
2016. máj. 3. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom. A why not-ban is lesz valami specko ennek.
2016. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2005 óta rajongója vagyok,ha lehet így mondani.

Akkor 17 éves voltam,és nem tudtam semmit a melegekről,de tudtam,hogy gyakorlatilag egy meleg rendezvény,azóta is követem.


27/f

2016. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
(4es vagyok) tavaly mentem volna, csak negyed óra alatt elfogytak a jegyek, csak nagyon rossz helyre volt már csak. :D Vagy spanyol, azt is sokan szeretik. :) Idén amúgy meglepően sok jó van. :D
2016. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudsz úgy eldobni egy féltéglát, hogy ne találj el egy b*zit. Tehát valszeg vannak. Különösen amióta a liberális média rátelepedett az Eurovízióra. Azota gyakorlatilag csak olyanoknak van esélyük, akik ezt a trendet kiszolgálják. Hol vannak már a régi nagy nevek, együttesek, és hová züllött mára ez az egész...?
2016. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
98%

Az a féltégla előbb talál fejbe egy olyan kulturálatlan, múltban ragadt barmot, mint amilyen te vagy, kedves előző. :)

Az Eurovíziós Dalfesztivál mai napig megmaradt olyan színesnek és értékesnek, mint amilyen mindig is volt: sok ország beleveszi produkciójába népének hagyományait, dallamait, mindenféle stílusban. Az meg miért lenne baj, hogy a mai európai zenei ízléshez alkalmazkodnak? A világ elvileg folyamatosan változik vagy mi, miért lenne ugyanaz, mint 20-30 éve?

Bonnie Tyler, Englelbert Humperdinck és más hasonló 'nagy' nevek is fellépnek a színpadon, nem is beszélve a 90-es, illetve 2000-es évek elején egész Európában a bulik nélkülözhetetlen zenéjét szolgáltató Blue-ról vagy Cascada-ról.

Egyébként mi a gond azzal, hogy más, kisebb országokból érkező tehetséges előadók is lehetőséget kapnak kitörni saját országuk korlátjai mögül? Személy szerint csak Emmelie de Forest, Lïoc Nottet és Måns Zelmerlöw munkásságát ismerem behatóbban, róluk azonban biztosan állíthatom, hogy teljesen megérdemelték a győzelmet (Lïoc esetében a jó helyezést) és az európai hírnevet. Szívvel-lélekkel csinálják, amit csinálnak. Ahogyan az összes többi ország képviselői is, nagyon sok munkát belefektetnek és minőségi előadásokat kapunk a legtöbb esetben.

Szóval csak annyit változott az Eurovízió, amennyit az idő múlásával szükséges; összehozza az embereket, a zenére és a szeretetre koncentrálva. A leragadt, beszűkült látókörű embereket pedig csak sajnálni tudom, hogy mindezt nem tudják értékelni.

2016. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!