Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az a melegeknél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a melegeknél, hogy egy idő után szó nélkül lelépnek és nem írnak vissza? Mindenki ilyen? :/ 20/F

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos heteróknál is így van
2015. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ez nem csak a melegeknél van így szerintem.
2015. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőled is lelépnek, akkor írj nekem. Hátha egymástól nem lépünk le :D
2015. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd... Ettől teljesen ki vagyok, egyszerűen nem értem miért nem lehet annyit leírni, hogy "bocs, mégse, hagyjuk a dolgot", és akkor nem várnék fölöslegesen hogy most mi van. Ez lenne a korrekt. Legutóbb is, írja a srác hogy "mindenképpen beszéljünk meg", de aztán vissza már nem ír...

25/F

2015. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokan írnak, visszaírok, utána pedig semmi. Nem értem, miért nem képes szólni, hogy bocs nem akarok veled beszélni. Ha meg előre tudja, akkor miért ír egyáltalán?

LOGIC OFF

2015. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az vna, hogy mindnekinél hullámzik a kedv. Mikor nagyon kanos nagyon ír... Mikor kevésbé akkor nem. Ezért kell a talit viszonylag hamar leszervezni.SZERINTEM! Amúgy én is szánalmasnak tartom. Azt viszont tudom, hogy én se tudom észben tartani, h kell vkinek írnom. Ha nem ír előfordul h elfelejtem:( Pedig nem tartom magam linknek.
2015. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Van aki meg csak átver. Pl itt titok10 nevű felhasználó ilyen.
2015. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tényleg sokszor előfordul, de én például sose lépek le szó nélkül :(

22f

2015. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van,mert nagyon sokan félnek a találkozástól,elég nekik az a tudat,hogy megvan a lehetősége és kiverik,amikor elmúlt a vágy akkor pedig már nem érdekes az egész.Az újabb vágyhoz pedig keresnek újabb partnert.
2015. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!