Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális szex előtti tennivalók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex előtti tennivalók?

Figyelt kérdés

Tabutéma szerűségű kérdést szeretnék feltenni. Passzív fél szeretnék lenni, de soha nem volt még részem anális szexben.

A fejemet teletukmálták minden hülyeséggel, kezdve ott, hogy az a lyuk nem arra való, hogy oda valami bemenjen, hanem onnan ki kell jönnie sok mindennek..

De most nem erről szeretnék beszélni.

Hanem inkább a higiéniai oldaláról. Mit kell tennem anális közösülés előtt, hogy se engem, se pedig a partneremet ne érhesse semmilyen meglepetés.

A múltkor fürdés közben kiváncsiságképpen a mutatóujjammal felnyúltam a végbelembe kicsit mélyebben, és hát "olyan lett" a kezem.

Szóval nagyon félek, hogy bekövetkezik majd az, amivel mindig ugrattak, hogy összesz.rom magam majd szex közben, csúnyán kifejezve. Elsüllyednék szégyenemben. Mit tehetek ez ellen? Már magától az egésztől tartok, hogy milyen érzés lesz, ez meg még rárak egy lapáttal.

Előre is köszönöm a használható válaszokat. :)

18/F/m



2016. máj. 6. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam, hogy ha előtte nem eszel 10 órával akkor nem kell úgy mpsakodni.

Egyszer nem ettem 10 óráig. Szörnyű volt, nem ajánlom, és nem is egészsészséges

2016. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Beöntés. Egyébként óvszert is mindenképp használjatok, nem csak az esetleges meglepetés miatt, hanem azért mert biztonságosabb. És az aktív fél pontosan tudja hova dugja a farkát, néha előfurdulhatnak ilyen balesetek nem kell nagy ügyet csinálni belőle.
2016. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Ne csinálj beöntést mert, a nem értesz hozzá sokkal nagyobb problémát csinálhatsz magadnak (pl kilyukad a bélfalad)...én nem ajánlom a beöntést, de mégis sajnos sokan csinálják (ápoló vagyok és tényleg em ajánlom házilag).... Én régen passzív voltam, mert azt kívántam. Mindig azt csináltam ,hogy az aktus előtt 5-6 órával mr nagyon minimálisat ettem, pl egy saláta, vagy joghurt, túrórudi... szóval az ilyen könnyű kaják... Viszont szex előtt közvetlen már tényleg ne egyél, és mg mielőtt elmész randira ürítsd ki magad (kakilj)...Így meglepetés nem fog érni, se téged, se a partnered...


Tisztítás: Randi előtt gondolom mindenki lezuhanyzik , tisztálkodik ,stb. Én régen mindig azt csináltam, hogy leborotváltam a lyuk környékét, és sokszor a fenekemet is...ez ízlés kérdése, de szerintem jobb, mert könnyebb tisztítani, és a baktériumok nem maradnak annyira ott.. Emellett a partneremnek is sokkal szexibb és igényesebb! Borotválás után, jól most meg a feneked, mivel főleg a lyukat. Hiszen elméletileg nagyon sok baktérium telepedig meg a végbélben... De ez ne hátráljon meg téged, hiszen ha igazán tisztítod magad nem lesz gond!


Mivel ez lesz az első alkalom, én azt ajánlom megfelelő személyt válassz aki figyel rád! Ne egy egy éjszakás pasit válassz, vagy a szerelmed, vagy egy jó haverod aki megmutatja ,hogy milyen érzés! Én azt ajánlom, hogy kérd meg a partnered, hogy elsőnek lazítson el téged...itt gondolok arra, hogy kicsit nyaljon ki (nagyon jó érzés, ezt követelheted is az aktív féltől, mert megérdemled)... A lényeg nagyon fontos, hogy ellazulj, ne feszülj be, mert nem lesz kellemes érzés a szex!

Van aki könnyen tágul, és van aki nehezen (pl én is)... Találkoztam sráccal akinek 2-3 perc alatt simán becsúszott... De nekem pl 15-20 perc kell ,hogy valaki betudja tenni, azt is nagyon nehezen!


Ha igazán passzív vagy, akkor neked könnyen megy! Viszont szólok előre, hogy nem lesz kellemes az első dolog... Mivel nagyon fáj, de egyben annyira élvezed, hogy a fájdalom eltűnik. Viszont ha már benned van a srác, kérd meg őt, hogy mikor betette, egy kicsit álljon meg (ne rögtön kezdjen el vadul dugni téged), tehát egy kicsit legyen benned, hogy az izmod hozzászokjon a méretéhez... Utána pedig nagyon lassan kezdj el mozogni benned... Itt neked kell irányítanod őt, mert te tudod mennyire fáj neked, mennyire mozogjon... Nyugodtan beszélhetsz hozzá közben ,hogy mit érzel és közbe mondhatod, hogy nyugodtan lassíthat vagy gyorsíthat!

Teljesen más érzés lesz mint az kezed újai vagy bármi más... Viszont nagyon fontos, hogy KIZÁRÓLAG ÓVSZERREL ÉS SÍKOSÍTÓVAL CSINÁLD!!!!!!!! Az óvszer véd mindkettőtöket, a síkosító pedig neked szólgál, mert hűsítő és kellemes, emellett sokat segít!


Nem lesz szerintem semmi gond, mindent jó lesz, ha igazán egymásra tudtok hangolódni!


Viszont ha egy bunkó fiút fogsz ki...akár örökre megutálhatod ezt...pedig nincs semmi rossz benne!


Sok sikert :-)


Márk 24/meleg/F

2016. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző, én sosem gondoltam hogy a beöntéssel ilyen problémákat okozhat magának az ember. Már csináltam magamnak és nem volt gond. Elmondom én hogy csináltam és többen megerősítették, hogy ez egy jó módszer. Egyszerűen lecsavarod a zuhanyzónak a fejét (az egészet) tehát csak a hajladozó cső vége marad a kis fél centis végnyílással... :D szóval a lényeg hogy a vizet langyosra állítod, és nagyon fontos hogy nem erős sugárban sprickoljon az a víz, hanem épphogycsak finoman csobog, mondjuj ha felfelé tartod akkor olyan max 4-5cm magasra felbugyog de nemnspriccel a plafonig. Ez fontos mert az erős vízsugár tényleg okozhat problémát. Na már most ott vagy a zuhanyzóban, odailleszted a kus bugyogó csőveget a popsidhoz (épp higy csak annyira hogy menjen a belsődbe a víz, nem kell feldugni magadnak a csövet) és engeded magadba a vizet. De nem sokat!!!! Mert ugye ha megnezed ábrán a végbél anatómiáját, akkor láthatod hogy egy 10-15 centis szakaszon függőleges, aztán egy jó 90°-os kanyar és picit vissza is hajlik. Na ha ide is megy víz az már nem jó, mert nyilván onnan már nem tud úgy kiürülni, és ha ez később egyes fekvő pózoknál fog kicsordogálni az kellemetlen. Szóval nem sokáig kell magadba engedni a vizet, de fogod úgy is érezni, de ha nagyon akarok mondani valamit akkor szerintem max 1-2 deci max... na és ugye magadba engedted a vizet, aztán szépen elmész a wc-re és.... na és addig ismételgeted ezt amíg teljesen tiszta nem lesz a víz ami kijön. Utána jöhet a tusolás szappan stb.


És amikor oda kerül a sor, akkor az aktívnak fel kell készítenie at együttlétre, el kell lazítania, ki kell tágítania, pl. a popsinyalás egy nagyon kellemes dolog és mivel tiszta vagy bátran odatarthatod a popsid. Síkosítás mindenképp legyen, illetve az aktív fél legyen figyelmes. De ezek a dolgok már mind az aktív fél feladatai, erre neki kell odafigyelnie. Remélem hasznis voltam :)


24F/uni-aktív

2016. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok.

Soha nem csináltam beöntést és a páromom a gumi nem lett olyan!

Olajosabb vagy síkosabb állagú tusfürdővel megmostma és egy icipicit benyúltam egy fél centire csak és közben a zuhanyrózsat meg odatartottam leöblíteni.

Azt sem mondom hogy ne egyél előtte, de kb 2 órávalmár ne.

Ha ideges vagy, egy korty bor, vagy whiskey segít ellazulni.

Mi a párommal évek óta együtt vagyunk, és vacsorázni megyünk utána akkor szeretkezünk és soha nem történt semmi kínos.

Amúgy 16 voltam amikor elveszítettem a szüzességemet, a párom 22.

Most 25 vagyok és már 6 éve van új párom.

Ne izgulj.

2016. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Síkosító nagyon fontos, amit az egyes ír, azzal én is egyetértek.

De én soha nem öblítettem ki magam, és pl a mi zuhanyzónk fejét nem lenne egyszerű eltávolítani sem :)

2016. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek análozni a férjemmel. Igen, kell előtte egy kicsi beöntés, semmi kellemetlenséggel nem jár. Tiszta vagyok, mint a patyolat, soha nem történt még "baleset". viszont ha nem tudnám magamat előtte rendbe tenni, nem is engedném, hogy ott csináljuk. kb elájulnék szégyenemben....
2016. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hmm.. érdekes eléggé megoszlanak a vélemények.. most már teljesen elbizonytalanodtam, hogy kell-e beontést csinálni, vagy nem :D Az a baj, hogy nekunk a zuhanyrózsát se lehet szétszedni, az nélkul meg nem igen mukodik. Van esetleg valami más mód is?
2016. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban lehet kapni spéci beöntő készletet ;) bár gondolom meg kell rendelni, újra értemenni, és ez gondolom kicsit ciki helyzet, hogy odaállni és mondani, hogy hát őmm én egy.... beöntőkészletet szeretnék. :D
2016. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a zuhanyrózsát ne is szedd szét, mert lehet hogy megvágod odalent egy éles fémrészével a zuhanycső végének, és akkor a proktológián meg a sebészeten fogsz kikötni és akkor jóideig annyi az anál-örömöknek :D

A patikában lehet kapni, de egy idő után be tudod állítani magadnak érzed és kész, hogy mikor lehet és mikor nem.

2016. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!