Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg Fiúk! Ti a haverjaitokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg Fiúk! Ti a haverjaitokkal szoktátok mutogatni egymásnak a farkatok?

Figyelt kérdés
Mármint nem szórakozásból, hanem egyszerűen amikor olyan helyzet van inkább szégyenlősök vagytok vagy simán megmutatjátok?
2016. máj. 7. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán megmutatom,nem vagyok szégyellős.
2016. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van heteró lány barátod fiúként, elő szoktad kapni a farkad megmutatni neki? Na ugye...
2016. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom lehet én vagyok antiszociális, de valahogy nem szokott felmerülni olyan helyzet mikor egymás előtt vetkőzünk. Fürdőben meg hasonló helyeken mindig van fürdőkabin, sportolás után meg megmosom az arcom és a hónaljam és otthon zuhanyzok nem egy olyan helyen ahol naponta tucatnyian. Szobatársam emg nincs szóval amikor felöltözök se bámul senki.
2016. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van farka kinek nagyobb kinek kisebb ezert nem vagyok szegyenlos de ha mar tobb napja nem vertem akk ritkan mutogatom
2016. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutogatni nem.. max dumálni róla.
2016. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberre válogatja. Nem vagyok szégyenlős, de direkt nem fogom ott lóbálni az orra előtt.
2016. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kíváncsi lenne megmutatnám, de akik meleg haverok azokkal kb mind dugtam.:D
2016. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biróm hogy egy csomón írják hogy meleg és kb az összes meleg haverjával dugott :) már én is szeretnék ilyen havert de nekem nincs :(
2016. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam, nincs olyan helyzet. szerintem nem vagyunk kíváncsiak egymáséra
2016. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!