Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyik barátom elítél amiatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom elítél amiatt, mert részegen lányokkal is szoktam kavarni. Szerintetek ez tényleg elítélendő?

Figyelt kérdés
Nem kell különösebb komment, meleg vagyok, lánnyal nem akarok soha semmi többet, és csak "nem-szomjasan" vagyok benne a dologban, és persze nem arról szól minden buli, hogy össze vissza kavarjak lányokkal fiúkkal vegyesen, csak néha megtörténik...

2016. máj. 11. 23:12
 1/8 Umaku ***** válasza:
100%
Nem gaz. Azt csinalsz amit akarsz.
2016. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálod? Nyilván ittasan az ember másképp viselkedik. Bár akkor is felelős vagy a tetteid miatt. Tetszenek a lányok, csak nem akarod felvállalni? Vagy inkább ellenkezőleg egyfajta nyomást érzel, hogy úgy kellene vislkedned, mint egy heteto (nem a kavarásra gondolok, hanem a lányokra :) ?
2016. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú lánnyal? Fúúj, gusztustalan.
2016. máj. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még azt nem tudjuk mit jelent az hogy kavarni. Úgy se tudod megdugni.
2016. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azt csinálsz amit akarsz, nem kellene ezért elítélni, másrészt viszont én sem értem. Nekem a csók egy intim testi érintkezést jelent, amihez vagy vágy kell, vagy szerelem. Ha meleg vagy, nem hiszem hogy a kettő közül bármelyik meglenne egy lánnyal, és ha barátod is úgy gondolkodik, ahogyan én, akkor ezért nem nézheti jó szemmel a dolgot.
2016. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért csak óvatosan, nehogy félrevezesd őket. Egyik nemnél sem szép dolog.
2016. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet en se csinalom jol, de en is ugyan ilyen vagyok. Reszegen csak fogok es lekapok egy csajt, es egesz este vele vagyok. Multkori buliban is rahajtottam egy csajra, de kiderult hogy egy masik sracnak is bejon a tarsasagunkbol, felvaltva kavartunk a csajjal egesz ejjel. Tudom nem szep dolog, de en is ilyen vagyok, pedig full meleg vagyok, jozanon csajtol semmit.
2016. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam. többnyire barátnőkkel, haver csajokkal, akik tudják, hogy meleg vagyok. pont azért szeretnek velem, mert ha csak egy részeg, bulis, táncolós smárra vágynak, akkor velem lehet, nem fogok utána nyomulni, többet akarni, rájuk tapadni.. lehet kötetlenül. van, hogy csak erre vágyik az ember buli közben, mert jó érzés.. semmi gáz nincs benne. ha meg idegen a lány, akkor sincs semmi, ha többet akar megmondod, hogy fiú párt keresel és kész. egy csók után senki se fog szerelmi bánatba belepusztulni
2016. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!