Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb barátomnak mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb barátomnak mennyi ideig kellene bírni egy menetet, hogy én is elmenjek? Gyakran csinálgat, de kb tíz perc egy menet. Én 19/passív, ő 43/aktív.

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
semmilyen módon nem elégít ki utána se? közben se csinál semmit csak reszel?
2016. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utána kiverem, de én nem úgy akarok elmenni.
2016. máj. 18. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Verje ki neked ő.
2016. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
és felmerült már benned, hogy kibírná több ideig csak nem érdekli?
2016. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet.
2016. máj. 18. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
legközelebbi szex közben, előtt, után mondd meg neki, hogy szeretnél kielégülni te is és nem úgy, hogy elintézed magadnak. én se mindig megyek el akkor, amikor a barátom (én is passzív vagyok) de össze vissza nyal-fal addig amíg el nem megyek én is. ez a normális nem az eszköze vagyok, hanem a párja
2016. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen egy oldalas kapcsolatokat
2016. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!