Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki szereti szagolgatni más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti szagolgatni más boxerét? Mi benne az izgató számotokra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
van elado ha valakinek kéne pesten megvagyok szorulva..33ffi hetero
2016. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondolok itt arra hogy pl, konditeremben amikor a masik eppez zuhanyozik es hasonlok?
2016. máj. 22. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a legközvetlenebb kapcsolatban az imádott fiú legkívánatosabb testrészeivel. Egész nap ölelte azt az isteni testet és magába szívta az illatát.
2016. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Látom megint nyílt nap van a pszichiátriai osztályon.
2016. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

én így vagyok a barátnőm bugyijával v. tangájával.

Egész éjjel szagolgatnám *.*

2016. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Én szívesen túladok a használt (nem mosott) boxerjeimen ;) akit érdekel, írhat, képet is küldhetek :)

f23, bp

2016. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok: mármint nem a boxerről küldenék képet (gondolom az mellékes, persze arról is), hanem a tartalmáról ;)
2016. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én imádom. nem akárkiét csak a barátomét. főleg edzése után:D de a farkát is.. már megszokta és nem néz elmebajosnak csak mosolyog, hogy bolond vagyok:D
2016. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden testi ruhadarab megköti a testszagot (vagy egy részét) és a nemi tájékon sok illatmirigy található. Ezek a "szagok" sokszor nem pontosan tudatosíthatók (mert az ember szaglása már nem olyan finom), viszont az erre érzékeny receptorok a szaglóhámon érzékelik és továbbítják az agyba, ahol az kiváltja a megfelelő a nemiszervek vérellátásának fokozásáért, a vágy felkeltéséért felelős ingereket. Ez független a biológiai nemtől és a nemi identitástól is.
2016. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem inkább az jut eszembe az alsóneműkről,hogy koszos,nem mindenki mossa meg magát "barna,ackó" után
2016. máj. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!